Eksen Fm Radyo Han
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Akra Fm

Akra Fm

Akra Fm

Akra Fm , İstanbul’da 107.6 frekansından yayın yapmaktadır.Radyo tasavvuf, ezgi, sanat, türkü, pop ve etnik müzik türlerinden seçkin eserlere yer vermekte ve aynı zamanda Akra Fm’i online dinleyebilir ve arkadaşlarınızla bu radyoyu paylaşıp onlarında dinlemesini sağlayabilirsiniz.

Akra Fm Hakkında

AKRA FM, 1993 yılında yayın hayatına başlayan Türkiye’nin ilk özel radyolarından biridir.

Türkiye genelindeki 245 aktif vericisiyle ülkemizin “en geniş yayın alanına” sahip radyosudur. Yayının ulaştığı il ve ilçe sayısı yaklaşık 500’ü bulmaktadır.

Edirne-Ankara arasında RDS sistemiyle FM bandından kesintisiz dinlenilebilen tek radyodur.

Türksat 3A üzerinden yaptığımız uydu yayınları Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkeleri ile Türki Cumhuriyetler’den dinlenmektedir. (56 ülke)

Haber, sağlık, kültür, edebiyat, spor, eğitim, bilişim, çocuk, sohbet gibi hayatı kapsayan her alanda zengin bir program yelpazesi sunuluyor. Halihazırda radyomuzda 70 farklı program yayınlanmaktadır. AKRA FM “en iyi tematik radyo” başta olmak üzere birçok ödülüne layık görüldü.

Telif haklarına önem veren AKRA FM Mesam, MSG, Müyorbir, Müzikbir, Müya-Bir ve Mü-Yap ile imzaladığı sözleşmeler gereği müzik eserlerinin teliflerini düzenli bir şekilde ödeyen birkaç radyodan biridir.

İletişim

AKRA TELEVİZYON HABERCİLİK VE YAPIM A.Ş.
Adres: Küçük Çamlıca mah. Duhancı Mehmet sk. No:37/1 Küçük Çamlıca
34696 – Üsküdar / İSTANBUL

Tel:+90 (216) 325 22 65 – Faks: +90 (216) 327 76 33
E-Posta: akradyo@akradyo.net

Akra Fm Frekans Bilgileri

Akra Fm’i İstanbul ve çevresinden 107.6 frekansından ulaşabilir.Sitemiz üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.Radyom olarak iyi dinlemeler dileriz.

Bir cevap yazın