Radyo Cosmos Radyo Mola
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Arabesk Radyo

Arabesk Radyo

Arabesk Radyo


Arabesk Radyo internet üzerinden yayın yaparak dinleyicilerine ulaşmaktadır.Radyonun adından da anlaşılacağı gibi Full Damar dinlemek isteyenlerin uğrak noktası diyebiliriz.

Radyo Arabesk Hakkında

2012′nin Kasım ayında kurulan Arabesk Radyo, İstanbul’dan arabesk müzik yayını yapmakta olan bir internet radyosudur. Müzik anlayışını “Full Damar” olarak yorumlamaktadır. Dinleyicilerine, arabesk müziğinin en koyu örneklerini, fantazi, türkü dalında en iyi müzik yelpazesini sunar.

Arabesk Radyo “Az anons çok müzik” ve “Az tekrar” anlayışıyla hareket etmektedir.Gün boyu çaldığı seçici müziği sayesinde, sadık ve iyi müzik dinleyicisiyle buluşur. Kaliteli programcıları ve dj’lerinin gerçekleştirdiği canlı yayınlar ve hazırladığı farklı playlistlerle, müzik yelpazesini sürekli genişletmektedir.

Aynı zamanda bir müzik portalı olan Arabesk Radyo, müzik haberleri, yeni albümler, konserler ve müzik dünyasındaki daha birçok yenilikten dinleyicisini güncel olarak haberdar etmekte ve internaktif bir ortam yaratarak, dinleyicisiyle her an iletişim halinde bulunmaktadır.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Facebook ve Twitter sayfalarında gün boyu güncel müzik ve konser haberleri, müzik videoları paylaşılmakta, program ve canlı yayınlar hakkında bilgiler anlık olarak yayınlanmaktadır.

Arabesk Radyo, kendi web sitesi dışında, kendi Andriod uygulaması ve “TuneIn Radio” uygulaması ile cep telefonlarından da dinlenebildiği gibi, web sitesinde Windows Media Player ve Winamp gibi farklı dinleme seçenekleri de sunmaktadır.

Yayıncılık ilkesini çok iyi bilen ve radyo geçmişi çok eski olan KARAN MEDYA PRODUCTİONS tarafından kurulan Arabesk Radyo, gelişmiş alt yapısı sayesinde yayınlarını 128 Kbps CD kalitesinde dinlemeniz mümkündür. Web sitemiz kullanıcıların en kolay dinleyebileceği ve takip edebileceği şekilde sürekli olarak değişime açık tutulacaktır.

“Full Damar” sloganıyla yayın hayatına devam etmekte olan Arabesk Radyo, arabesk müziğine gönül vermiş radyo dinleyicisini, tek bir radyoda toplamayı hedeflemektedir. Sizlere Radyomuzun gelişimine göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.
Arabesk Radyo

İletişim Adresleri

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi No:26 Yenibosna – Bahçelievler / İSTANBUL
Yetkili
Mert AYDEMİR
Hüseyin KARA
Telefon: +90 543 367 05 00 (09:00 – 18:00)
Email: info@arabeskradyo.biz (Msn değildir)

Bir cevap yazın