Hasret Fm Radyo İmparator
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Arabesk Türkiye

Arabesk Türkiye

Arabesk Türkiye

Arabesk Türkiye , internet üzerinden arabesk – fantazi türünde müzik yayını yapmaktadır.Arabesk Türkiye’de tüm arabesk müzikleri bulabilir , radyoda istekler yapabilirsiniz. Arabesk Türkiye’yi sitemiz vasıtasıylada online bir şekilde dinleyebilir ve arkadaşlarınıza bu radyo kanalını önerebilirsiniz.

Arabesk Türkiye Hakkında

Yakla’şık 19 yıldır ulusal ve yerel radyolarda radyo programı yapan rotasız kaptan bünyesinde kurulan arabesktürkiye, isminden anlaşıldığı gibi türkiye’ye yakışır tarzı, dinleyicisine yakışır uslubu ile kısa zamanda herkesin sevgisini kazanmayı hedefliyor… (Arabesk Türkiye Yakışır Size)

Kısa bir zaman içinde karar verdik ve bu kararı aldık… arabesk Türkiye radyosunu kurduk… Trafikde Evde İşte Artık Herkesin Kulağı Arabesk Türkiye’de Damarsa En Damarı , Aşıksan Dinlersin, Kralsa En Kralı , Efkarlıysan Dinlersin 2000 ‘li Yılların En Arabesk Radyosu Bugüne Kadar Dinlediğiniz Arabeskleri Unutun Çünkü Arabesk Yeni Başladı ARABESK TÜRKİYE YAYINDA…..

Arabesk Türkiye İletişim Bilgileri

Radyo kanalına aşağıda vermiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda ulaşabilirsiniz.
Amasyalılar caddesi No:2 D:2

ESENYURT / iSTANBUL
Telefon: 0212 620 11 14
Mail: info@arabeskturkiye.com
Arabesk Türkiye

Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Arabesk Türkiye yayın hayatını sadece internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Arabesk Türkiyeyi dinlemek için arabeskturkiye.com veya sitemiz üzerinden de dinleyebilirsiniz

Yapılan Yorum Sayısı: 2

  1. dilek dolgun

    kaptannnnnnnnnnnnnn harikasinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn tek kelimeyleee

  2. murat

    guzel

Bir cevap yazın