Power Love FM Damar FM
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Aşk FM

ask-fm

Aşk FM

Aşk FM, 102.1 ile Ankara’dan Arabesk – Fantazi türünde müzikler yayınlamaktadır. Oldukça fazla dinleyicisi olan radyo kanalı, internet üzerinden ve karasal yayından dinlenebilmektedir. Sizlerde Aşk FM dinleyebilmek için burayı takip ediniz.

Aşk FM

Radyo Hakkında
1994 yılından bu yana FM 102.1 frekansından başka bir adla yayın yapmakta olan radyomuz, 2001 yılında ASY Medya Grup ailesine katıldı… Tüm İç Anadolu Bölgesi’ ni içeren yayın ağıyla beraber internet üzerinden dünyanın her yerindeki dinleyicilerine ulaşmaktadır.


Yayın tarzımız halkın geniş bir kesimine hitap eden Arabesk ve Fantezi müzik. Arabeskin altın örnekleri, Fantezi müziğin en hit parçaları ve yer yer oyun havaları ile hem kentsel alanlara hen de kırsal kesime hitap eden radyomuz, tarzında eski ve yeni en kaliteli şarkı ve türkülerle dinleyicilerini kucaklıyor.
Yayın ilkemiz: Seste ve müzikte kalite ve düzgün Türkçe.
Kısacası: Aşk FM, YENİ AŞKINIZ.

Aşk FM

Radyo İletişim Bilgileri
Yazışma Adresi: PK 807 06466 Yenişehir / ANKARA
Telefon: 0312 425 35 35
Faks: 0312 417 06 79
E-posta: askfm@askfm.com.tr

Aşk FM

Radyonun Frekansları
Aşk FM radyosunu karasal yayından dinlemek isterseniz, Ankara 102.1 FM frekansını kullanabilirsiniz. Eğer böyle bir imkanınız yoksa, internet üzerinden Aşk FM dinleyip, takip edebilirsiniz. Bunu gerçekleştirebilmek için tek yapmanız gereken Aşk FM sayfamızı ziyaret edip, gözatmakdır.

Yapılan Yorum Sayısı 1

  1. SUZAN

    KEŞKE BURSAYADA RADYO KANALIYLA ULAŞSA HERYERDE DİNLESEK

Bir cevap yazın