Radyo 35 Ntv Spor
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Baba Radyo

baba-radyo

Baba Radyo

Radyoların babası, Arabesk – Fantazi türlerinde yayın yapmakta olan bir radyo istasyonudur.105.6 FM bandından dinlenebilen radyo kanalı, kimi zaman TSM müziklerinede yer vermektedir.Baba Radyo dinlemek için, bu web sayfamızı ziyaret edebilir, dinletmek istediklerinizle paylaşabilirsiniz.

Baba Radyo

Radyo Kanalı Hakkında
4 Mayıs 2011 tarihinde İstanbul’da yayın hayatına başlayan Radyomuz çok özel şarkılarla sizleri kucaklıyor.


Artık nerede o eski şarkılar demek yok. Baba Radyo özlediğiniz Türk Sanat Müziği, Fantezi, Taverna, Arabesk şarkılarını sizlere sunarken günümüzün de en güzel şarkılarıyla kulaklarımızın pasını silecek…

Her aşkın bir şarkısı vardır, işte o şarkılar bu radyoda..

Baba Radyo

Radyo Kanalı İletişim
Radyo yetkililerine buradaki web sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Baba Radyo

Radyo Kanalı Frekans
105.6 frekansını kullanarak Baba Radyo‘yu dinleyebilirsiniz.Karasal yayın yerine internet üzerinden Baba Radyo‘yu takip etmek isterseniz, online olarak dinlemeniz mümkündür.Bu FM radyo kanalı birbirinden güzel arabesk parçaları sizlere ulaştırmaktadır.

Yapılan Yorum Sayısı: 2

  1. nur liman

    merhaba…radyonuzla yeni tanıştım beğendim..ben daha evvelde radyo 24 yayın yaptım yöresel radyolarda da yayın yaptım hala internet üzerinden de yayın yapmaktayım…radyo yayıncılığı ile de eğitim aldım sertifikam var..eğer yayıncıya ihtiyaç duyarsanız memnuniyetle bana ulaşabilirsiniz:)

    yayıncılık hayatınızda başarılar dilerim…

    saygılarımla..

  2. cemil

    sen gerçekten radyoların babasısın bu müzikler harika

Bir cevap yazın