Radyo İz Borusan Klasik
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Cansuyu Fm

Cansuyu Fm

Cansuyu Fm

Cansuyu FM, internet üzerinden yayın yapmakta olan bir radyodur. Yayın türü olarak Din ve Tasavvuf konularını benimsemiştir.Yayın Merkezi Sakarya İlinde Bulunmaktadır. ”Cansuyu FM – Kalbini Gerçek Sahibine Verenlerin Sesi ve “İlahi Aşka Susayanların Radyosu” şeklinde tekrarlanan sloganları vardır.

Cansuyu Fm Hakkında

Cansuyu FM Dini İlahilerin, Ezgilerin ve Müziksiz İlahilerin Çalındığı Bir Radyo Kanalıdır. 7/24 Yayın Yapmaktadır. İstek Hattı Mevcuttur. Dinleyici Portföyü İngiltereden Avustralya’ya, Arabistandan Amerika’ya Kadar Uzanır. 5 Kıtadan Dinleyicisi Bulunmaktadır. Toplumsal Sorumluluk Taşıyan ve Sorumluluğunu Yerine Getiren Bir Yayın Kuruluşudur. İnsan Haklarına Saygılıdır, Her Türlü Terör, Şiddet, İşkence, Fanatizm, Irkçılık ve Sömürünün Karşısındadır. Hukuki, Dini, Ahlâki ve Manevi Değerlere Saygılıdır.

İletişim

Mail: cansuyufm@msn.com
Msn: cansuyufm@msn.com adreslerinden iletişime geçebilir aynı zamanda www.cansuyufm.com sitesi üzerinden de iletişim kuralabilirsiniz

Frekans Bilgileri

Radyo maalesefki sadece internet üzerinden yayın yapmakta olan bir web radyosudur.Sitemiz üzerinden online dinleyebilir ve yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Yapılan Yorum Sayısı: 4

 1. Gül Bahçesi

  Maşallah çok güzel yayınları var Allah razı olsun. Nedenini bilmiyorum ama bu cansuyu fm e özel bir sempati duyuyorum. Rabbim yolunuzu açık etsin, yar ve yardımcınız olsun inaşallah.

 2. Ahir Hayat

  Evet evet bende çok beğendim cansuyufm radyosunu reklamsız ne güzel 🙂

 3. kuşluk vakti

  Cansuyu FM e emeği geçenlerden ALLAH razı olsun, yayınlarını çok beğeniyorum, selam ve dua ile

 4. Elif

  KANDİLİNİZ GÜL kokulu olsun…
  ┊ ┊ ┊ ◕YÜREĞİNİZDEN UMUTLAR ,
  ┊ ┊ ┊ ┊ ◕GÖZLERİNİZDEN MUTLULUKLAR ,
  ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ◕SOFRANIZDAN BEREKETLER,
  ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ◕YUVANIZDAN SAADETLER ,
  ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ◕İŞLERİNİZDEN KAZANÇLAR ,
  ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ◕EKSİK OLMASIN …
  ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ┊┊◕HAYIRLI KANDİLLER..

Bir cevap yazın