Radyo Enerji Trakya Fm
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Çorlu Fm

Çorlu Fm

Çorlu Fm

Çorlu fm , 102.7 frekansından Çorlu ve bölgesinde yayın yapan yerel bir radyo istasyonudur.Sitemizden Çorlu Fm’i online dinleyebilirsiniz.Radyo genellikle pop ve slow müzikler çalmakta ve canlı yayın programlarıyla dinleyicileriyle canlı bağlantılar kurmakta.Sizde bu radyo kanalını dinliyor ve seviyorsanız arkadaşlarınızla paylaşabilir ve yorumlarınızı bıralabilirsiniz.Radyom olarak iyi dinlemeler dileriz.

Çorlu Fm Hakkında

1993 yılında kurulan radyomuz, kurulduğu günden bu yana tüm teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve çağın tüm gereksinimlerine ulusal radyolarla eş zamanlı olarak cevap veriyor.

lkemizin tam otomasyon sistemine geçen ilk yerel radyoları arasında yer alan Çorlu FM, bölge halkını RDS (Radyo Data Sistemi) ile tanıştırdı.Çorlu FM, sistem sayesinde şarkının, şarkıcının, bestecinin isimlerini ve albümlerin kaç yılında yayınlandığına dair bilgileri de dinleyicileri ile paylaşmaya devam ediyor.

RDS sayesinde Türkiye genelinde bir ilk olarak, T.C. Merkez bankası döviz kurları ve çapraz kurlarının dinleyicilere aktarımını gerçekleştiren Çorlu FM, dünya radyolarında ve ulusal televizyonlarda kullanımı tercih edilen RCS’i kullanan Türkiye’de ilk yerel radyo olmayı da başardı.

365 gün, 24 saat kesintisiz yayın garantisi olan ve şarkıları, tüm dünyada kabul gören ticari tek yayın formatı olan MPEG1-LAYER 2 formatında yayınlayan Çorlu FM, dinleyicilere kaliteli ses sunumunun yanında reklan verenleri için de özel raporlama seçeneklerini bünyesinde barındırıyor.

Radyo İletişim

Çorlu Barış Radyo Televizyon Yayıncılık Tanıtım Hizmetleri A.Ş.
Adres: Cumhuriyet Meydanı Bilgin Pasajı A Blok D.17 Çorlu Tekirdağ
Telefon: 0 282 652 73 23
Faks: 0 282 652 73 22
Web: www.corlufm.com
E.Posta: corlufm@corlufm.com

Çorlu FM Radyo Frekans

102.7 Tekirdağ Çorlu’dan karasal yayını dinleyebilirsiniz.Aynı zamanda radyom üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın