Aşk FM Radyo Doğa
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Damar FM

damar-fm

Damar FM

Damar FM, internet üzerinden Arabesk – Fantazi müzik türünde yayınlar yapmaktadır. Oldukça fazla dinleyicisi bulunan radyo kanalı, online olarak buradan dinlenebilmektedir. Sizlerde Arabesk müzik dinlemeyi ve takip etmeyi seviyorsanız, Damar FM tam size göre.

Damar FM

Radyo Hakkında
Damar FM “Jilet Gibi Radyo” Sloganıyla 21.05.2002 Tarihinde Yayın Hayatına Başlamış, Almanya’da GEMA’ya Bağlı Lisanslı ve Resmi Bir Radyo Olup, Yayın Hayatını Aralıksız Olarak İnternet Üzerinden Sürdürmektedir.


Arabesk türünde parçalar ile dinleyicilerine hizmet etmektedir.En begenilen arabesk fantazi parçaları Damar fm de bulabilirsiniz.Damar FM dinlemek için bu sayfayı kullanabilirsiniz.

Damar FM

Radyo İletişim Bilgileri
Biz Damarfm.Com Radyosu Olarak 10 Seneden Beri Sadece Internet Üzerinden Yayın Yapmaktayız, Yerel veya Ulusal Radyo Değilız, Bizi Radyo veya Uydudan Dinleyebileceğiniz Frekansımız’da Yoktur , Artı Böyle Yarişmalar Yapmamaktayız, Digitürk ‘le Hiçbir Alakamız Yoktur, Bu Konu Hakkında Birçok Şikayet Mailleri Almaktayız, Buda Dinlemiş Oldugunuz Radyonun Dinleyicilerine Karşı Samimi Olmadığının Bir Kanıtıdır.
Damar fm e ulaşmak isterseniz;
http://www.damarfm.com/iletisim bu adresten ulaşabilirsiniz.
Radyomuzu Bir Müddet Dinlerseniz Şikayetinde Bulunduğunuz Radyonun Bizimle Hiçbir Alakası Olmadığını Anlayacaksınız.

Damar FM

Radyonun Frekansları
Bu radyonun FM frekansı bulunmamaktadır. Eğer karasal yayına geçerse, burayı güncelleyerek sizlere bildireceğiz. Damar FM radyosu ile birbirinden güzel ve özenle seçilmiş Arabesk parçalara ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorum Sayısı 1

  1. necip

    daha yenıyım ama çok guzel program yaaa

Bir cevap yazın