Radyo D Romantik Radyo
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Dost FM

dost-fm

Dost FM

Dost FM, 101.8 ve 89.2 frekansından dinlenebilen bir radyo kanalıdır.Genellikle yayın türü Din ve Tasavvuf üzerine olmaktadır.Çeşitli programların ve ilahilerin dinleyici ile paylaşıldığı Dost FM, internet üzerinden online olarak dinlenebilmektedir.Sizlerde Dost FM dinlemek için bu sayfamızı ziyaret ediniz.

Dost FM

Radyo Hakkında
Evde radyonuzun kulağını hafifçe çevirdiğinizde size en nadide kitaplardan göz nuruyla süzülmüş sözleri letafetle okuyan bir dost.


Yolda giderken, trafikten bunalmışken, tekdüze müziklerin sığ tesellilerinden yüz çevirmişken, şehrin duvarlarını delip geçen yüreğinizi sıcacık sarıp sarmalayan bir hitap çiçeği…

Radyo dinlemek ne televizyon seyretmeye benziyor ne de kitap okumaya. Seyretmek kadar tüketici değil, okumak kadar yorucu değil. Okumalardan süzülmüş, hayat tecrübesiyle kristalleşmiş güzellikleri bir insan sesinin aynasında sıcağı sıcağına duymak bambaşka bir güzelliktir.

Klişe söylemlerden uzak, ağır entelektüel kalıpların dışında, ilk dinleyene biraz da acemilik kokan bir heyecanla şehirde bir dost sesi olarak var oldu Dost FM. Dinleyicileri ile “dinleyici” olma ötesinde derin bağlar kurdu. Bazen bir ağabey sıcaklığıyla yol gösterdi. Bazen bir anne şefkatiyle seçenekler sundu. Ne olursa olsun, hakikatin ve şefkatin sesi olma kararlılığında oldu. Her şeye rağmen bir şehrin kalbi olduğunu hatırlatarak özgün sesini ve içten sözünü kararlı bir nehir gibi akıtmayı sürdürdü.

Dost FM, aktüel ve popüler olanın değil; gerçeğin, iyiliğin ve güzelin peşinde oldu. Bu sebeple kavgacı değil, öğrenmeye ve paylaşmaya dayalı bir dil kullanan Dost FM, kötüyü tartışma konusu bile etmeden sadece iyi olanı anlattı.

Dost FM

Radyo İletişim Bilgileri
Adres : İstanbul Caddesi Devrez Sokak No:1 İskitler-Ankara
Telefon: 0312.341 21 21
Faks : 0312.384 66 33
e-posta: iletisim@dostfm.com
Canlı Yayın Telefonları
Ankara:0312.341 90 00
İstanbul: 0212.511 20 41

Dost FM

Radyo Frekansları
101.8 ve 89.2 frekanslarını kullanarak Dost FM i takip edebilirsiniz.Birbirinden yararlı programların yayınlandığı Dost FM, buradan online olarak dinlenip, takip edilebilmektedir.

Bir cevap yazın