Olay Fm Vizyon Türk
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Dünya Radyo

Dünya Radyo

Dünya Radyo

Dünya Radyo canlı olarak sitemizden dinleyebilir aynı zamanda 90.2 frekansından radyolarınızdan dinleyebilirsiniz.Dünya radyo yerli-yabancı hareketli – slow şarkılar çalan bir radyo istasyonudur.Bundan dolayı çok tercih edilen radyo istasyonlarının başında gelmektedir.Sizde bu radyo istasyonunu sitemiz üzerinden dinleyebilir aynı zamanda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Rengarenk Dünya Radyo

1993 yılında koza kelebek olup Ankara semalarında uçmaya başladı… 2007 den 2011 kasım ayına kadar karasal vericileriyle İstanbul’dan kanat çırptı. şimdilerde ise internet dünyasında uçuşuna devam eden rengarenk kelebeğin seyrü seferini anlatmak zor bir duygu.
Dünya Radyo

1993 yılından beri, yalnızca müzik sunmadık insanlara. Medyanın nasıl bir pozitif enerji olabileceğini; birebir, sıcak bir iletişim kanalı olmanın avantajlarının toplum yararına nasıl ve ne güzel kullanılabileceğini; reyting kaygısı kadar etik, estetik ve kalite kaygılarının da önemli olduğunu; evrensel dil Türkçemizin kullanılmasından, çalınacak müzik eserlerine, personelden, reklam anlayışına kadar… radyoculuğun düzeyli yapılabileceğini de gösterdik.

Bu anlayışla okul gibi çalışarak birçok yıldız kazandırdı topluma Dünya Radyo. Besteler çaldı ama en güzel beste kendisi oldu. Dinleyicisini dinledi; yenilik, değişim, duyarlılık, doğruluk ve samimiyet dedi.

Yeni dönemde de kendisi gibi ve rengarenk olmaya; duyarlı, tutarlı, kaygılı, saygılı, sosyal, sorumlu, sempatik, pozitif ve genç kalmaya yani kazanmaya devam edecek.

İletişim

Adres: Kısıklı Mh. Ferah Cd. Reşatbey Sk. No: 12 34692 Üsküdar – İstanbul
Telefon: 0216 524 94 94 | Faks: 0216 524 94 19

Dünya Radyo Frekans Bilgileri

Bu radyo kanalını 90.2 frekansından dinleyebilir aynı zamanda Dünya radyo online olarak sitemiz üzerinden de dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın