Radyo Ses Damar Fm Radyo
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Ereğli FM

Ereğli Fm

Ereğli Fm

Ereğli fm , 91.7 fkeransından Karadeniz – Ereğli bölgesinde radyo yayını yapmaktadır.Türkçe pop ve slow müzik çalan radyo kısa zamanda bölgenin en çok dinlenen radyoları arasına girmiş ve adından söz ettirmeye başlamıştır.Sizde bu radyo istasyonunu sitemizden ereğli fm canlı dinleyebilir , yorumlarınızı bırakabilir veya arkadaşlarınıza dinlemesi için öneride bulunanilirsiniz.Radyom olarak keyifli dinlemeler dileriz.

Ereğli Fm Hakkında

1994 yılında yayın hayatına başlayan Ereğli FM, 1 Nisan 2011 tarihinde değişen Yönetim Kurulu ile birlikte yeni bir döneme girdi.

Ereğli FM: size yeter, sloganıyla yeni yayın döneminde bölgemizde ses getirecek işlere imza atmayı amaçlayarak Sadece müzik yayınlarıyla değil haber, siyaset, spor Programları canlı yayınlar ve konuklarıyla sadece Müzik değil aynı zamanda haber kanalınızda olacak.

Radyo : Çağdaş yayıncılık anlayışı ile hiçbir siyasi zümrenin etkisi altında kalmadan gücünü kendi yayın ilkelerinden ve toplumsal beklentilerden almaktadır. Kamu yararına, yayın ilkesi ile topluma hizmet etmeyi prensip edinmiştir. Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü ve Atatürk İlke ve İnkılâpları’ndan asla taviz vermez.

Ereğli FM ve www.ereglifm.net web sitesi ile yayınlarını deneyimli bir ekiple sürdürerek İnternet kullanılıcılarına da ulaşmaktadir.
Ulusal ve yerel haber bültenleriyle dinleyicisine sıcak haber sunan Ereğli FM,popüler müzik türüne ağırlık vermektedir.

Yayın kitlesini internet üzerinden kattığı dinleyicilerle de genişleten Ereğli FM Türkiye’ nin ve Dünya’ nın her yerine ulaşabilmekte, dinleyicilerinden aldığı e-posta ve maillerle programlarını şekillendirmekte ve renklendirmektedir.

Ereğli FMRadyo İletişim Bilgileri

ADRES: Orhanlar Mah. Orta Sok. No:39/3 Kdz.Ereğli
Haber Merkezi ve Faks: (0 372) 323 03 16
Ereğli FM Reklam Telefon: (0 372) 323 73 95
Radyo İstek Hattı: (0 372) 310 03 11
HABER: haber@ereglifm.net
REKLAM: reklam@ereglifm.net

Radyo Frekans Bilgileri

91.7 frekansından Ereğli’de yayın yapmaktadır.Online olarak bu sayfadan dinlenebilen Ereğli FM, sizler için türkçe pop türünde parçaları sunmaktadır.Unutmayın burası sadece radyo istasyonunu dinletmek içindir resmi sitesi değildir.

Bir cevap yazın