Radyo Şampiyon Jest Fm
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Esas Radyo

Esas Radyo

Esas Radyo

Esas Radyo 105.0 frekansından Konya ve çevresine yayın yapmakta olan bir radyo istasyonudur.Çalınan müzikler genellikle slow ve pop türünde şarkılar çalmaktadır.Sizde Esas Radyo’yu online bir şekilde sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.Ayrıca arkadaşlarınıza veya sevdiklerine radyonun dinleme adresini iletibir , beraber şarkılarınızı dinleyebilirsiniz.

Esas Radyo Hakkında Bilgiler

1994 yılında başladı yayın hayatına;
Radyo yayıncılığında özel girişime izin verilmesiyle birlikte ; çok sayıdaki yerel radyo istasyonu arasından istikrarlı seyriyle sıyrıldı ve 2003 yılı başına kadar karma popüler müzik yayınıyla çok sevildi.

Müzik kalitesi o denli beğenildi ki; 2003 – 2006 yılları arası firma reklam yayınları yapmaksızın kitlesinin müzik dinleme anlayışına yön verdi.

Dinleyicisinin zevkleri doğrultusunda reklamsız yayın sürecinin başlangıcı olan 2003 yılından bu yana sadece Türkçe Popüler Slow Müzik yayını yaparak dinleyici sayısını ve memnuniyetini her geçen gün artırdı ve 2006 yılından bu yana farklı kaynaklarca yaptırılan radyo dinlemeye dair kamuoyu araştırmalarında kendi kategorisindeki birinciliğini hep korudu.

Şimdi seçkin reklam kuşaklarıyla seçkin firmaların seçkin hizmetlerini, seçkin tüketicilerle buluşturuyor.

Amaç seviyeli yayıncılık yapmaktı;
Konuşmacı programcı olmaksızın 24 saat kesintisiz Türkçe Popüler Slow Müzik yayını ile ESAS RADYO bunu başardı.

Slow müzik (diskolar ,eğlence yerleri, kutlama partileri, düğünler vs. gibi ) çok özel ortamlar dışında dinlenmede sürekliliği olan bir tarzdır.

Türkçe Müzik , hedef kitlenin %99’unun ortak lisanı ile sunuluyor olması itibariyle hissederek dinlenmede sürekliliği olan bir tarzdır.

Sadece Türkçe Popüler Slow Müzik yayını yapabilmek çoğu arşivde yer bile almayan çok eski klasiklerden yine çoğu arşivde henüz yer almamış en yeni albümlerden en yeni şarkıları harmanlayıp belli bir çizgi ve kimlikle dinleyiciye sunabilmektir.

Hiç konuşmacı programcı olmaksızın 24 saat kesintisiz Türkçe Popüler Slow Müzik bu seviyeli yayın akışı içerisinde konuşmalardan kaynaklanabilecek herhangi bir olumsuzluğa bir gayri ciddiliğe yer vermeme gayretindendir.

Bu Gayretle Esas Radyo
Evde ,İşyerinde,Araçta ,Kamusal Alanlarda dahi; zihni yormayan , dikkat dağıtmayan ,o anki önemli bir uğraşınızdan alı koymayan (örneğin işyerinizde müşterinizle diyalogunuza , bir konuğunuzla sohbetinize , güzel bir akşam yemeğinde sükunetinize mani olmayan) rahatsızlık vermeyen bir istasyon olarak ,her yaş grubundan kitleler tarafından tam gün sevilerek takip edilmeyi başarmıştır.

Tüm Zamanların En Güzel Türkçe Pop Slow Şarkıları ile HAYATINIZA BAMBAŞKA BİR RENK,VAZGEÇİLMEZ BİR TUTKU!
Esas Radyo

İletişim Bilgileri

Adres: Beyazıt Mah. Sultancem Cad. Büyükceren Ap. No:4/2 KONYA
Telefon: 0.332 351 0 900
Fax: 0.332 351 0 666

Esas Radyo Frekans Bilgileri

Esas Radyo Konya 105.0 frekansından yayın yapmaktadır.

Bir cevap yazın