Standart Fm Radyo İz
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Gerçek Fm

Gerçek Fm

Gerçek Fm


Gerçek FM, 88.3 frekansından Bursa ve çevresinde yayın yapmakta olan bir radyo istasyonudur.Pop ve karışık türden ve zaman zaman yabancı müzik yayını yapan radyoyu sitemizden Gerçek FM’i online dinleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Aynı zamanda yorumlarınızıda sitemize bırakabilirsiniz.Kaliteli ve hit müzikleri dinlemek istiyorsanız bu radyo kanalını size önerebiliriz.

Gerçek Fm Hakkında

Gerçek FM bir Gerçek Medya kuruluşudur. 2010 Nisan ayında deneme yayınlarına Eylül 2010’da programlı yayına, 88.3 frekansından başlamıştır. Türkçe ve yabancı müzik yayını yapmaktadır. Amacı kaliteli ve hit müzik çalmak dinleyicilerine popüler müziğin en iyilerini dinletmektir. Kaliteli müziğin yanında, Bursa tv ve haber portalımız www.bursagercek.com.tr için çalışan Gerçek Medya haber merkezini hazırladığı haberler de Gerçek FM 88.3 de yerini almıştır.

Full digital üstün teknolojiyle donatılmış stüdyolarımızdan yüksek ses kalitesiyle yaptığımız yayınlarımızda, şarkı seçimlerimizde Türkçe müzikte her türlü pop müziği değil, kaliteli pop müziği dinleyicilerimize sunuyoruz. Yabancı pop müzikte ise, tüm dünya listelerini her hafta düzenli olarak takip edip, en iyiyi, en yeniyi, en hızlı bir şekilde dinleyicilerimize sunuyoruz.

Bunların yanında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip yurt dışındaki çok özel organizasyonları da canlı yayınlamaktayız. Gercek Fm dj’lerinden Ferry Corsten’in 250nci show nedeniyle New York’tan 8 saatlik bir canlı yayın gerçekleştirildi. Bu kadar uzun bir canlı yayın Türkiye’de eşi benzeri görülmemiş bir yayındır. Ve dünyanın en ünlü dj’lerini de GERÇEK FM 88.3 de hafta sonları Fusion Deejays zaman dilimlerinde dinleyebilirsiniz.

İLetişim

Bursa Gerçek Basın Yayın ve Reklamcılık A.Ş. Yeni Yalova yolu 12. km Ovaakça Mevkii Osmangazi/BURSA istek@gercek.fm
Tel: 224 444 24 16
E-mail: istek@gercek.fm

Frekans Bilgileri

Bursa ve çevresinde 88.3 frekansından yayın yapmaktadır.Gerçek fm’i sitemizden canlı dinleyebilir ve aynı zamanda yorumlarınızı bırakabilirsiniz.İyi dinlemeler (:

Yapılan Yorum Sayısı 1

  1. esen aşcı aydın

    Bursa için büyük şans,emeğinize,yüreğinize sağlık değerli türkü dostları,harikasınız…

Bir cevap yazın