Radyo Mega Radyo Şampiyon
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Gözde Fm

Gözde Fm

Gözde Fm

Gözde fm 92.2 frekansından Yalova ve çevresinde yayın yapmakta olan yerel bir radyo istasyonudur.Gözde Fm genellikle pop , slow ve fantezi türünde müzikler çalmaktadır.Sizlerde Gözde fm ‘ i sitemiz üzerinden online bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Gözde FM

Hakkında Bilgiler
Firmamız 1995 tarihinde faaliyete geçmiştir. Firma yapısı tamamen genç ve üretken bir kadroya sahiptir. Uygulama ve becerinin yanı sıra eğitim ve akademik kariyere de önem veren firmamız Yalova ili ve çevresinde ağırlıklı olarak Pop, Fantezi, müzik ile THM, TSM, müzikleriyle dinleyicilerimizle buluşuyor.

Önce İnsan ,Toplumdan Aldığını Büyüterek Toplumla Paylaşma , Dinleyici Olmadan Radyo Olmayacağı ve T.C. Yasa ve İlkelerinden ödün vermeden Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncülerinden olmak, daima ileriye gitmek ve sizlerle büyümektir.

Dinleyicilerimize ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda ; karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak,
Topluma , doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak,İlkeli Ve doğru yayıncılık kurallarına uymak. Vatanın bölünmezliğini bilincinde olmak.Bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak,Dinleyicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini , beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak Siz dinleyicilerimizin yaşamında bir nebze olsun yer kaplamak ve birlikte hareket etmek.
Radyoculuğun ne olduğunu bilerek her geçen saniyemizden ders alıp ileriye dönük yeni adımlar atmak.
Atacağımız adımlarda birinci adımı değil sonuncu adımın neler getireceğini bilerek Hareket etmek.

Dün yanımızda olanlar, bugün yanımızda olanlar ve yarın yanımızda olacaklara Teşekkürleri bir borç biliyorum ayrıca her zaman yaptığım şeyi birde sitede yenilemek istiyorum Tüm çalışmakta olan ve bizlerle çalışmış olan arkadaşlarıma Teşekkür ediyorum.
Gözde FM

İletişim Bilgileri
Tel: +90 226 813 09 49
Yayın Tel: +90 226 811 36 55
E-mail: info@gozdefm.com.tr
Adres: Cumhuriyet Cad. Torun İşhanı No:13/13 Yalova Merkez
Gözde FM

Frekans Bilgileri
92.2 frekansından yayın yapmaktadır.

Bir cevap yazın