Kordon Fm Yozgat Sorgun Fm
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Güvener Radyo

Güvener Radyo

Güvener Radyo


Güvener Radyo 101.2 frekansından Hakkari ve çevresinde slow ve yöresel müzikler çalan bir radyo istasyonudur.Radyo bölgesinde dinlenen radyolar arasında yeralmaktadır.Bu radyo istasyonunu beğendiyseniz sitemizden online dinleyebilir arkadaşlarınızla paylaşabilir ve sitemize yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Güvener Radyo Hakkında

Hakkari FM Radyo Tv A.Ş’yi şirketleri bünyesine dahil eden Hakkârili genç iş adamı Sadrettin Güvener ile gazeteci Senar Yıldız, yayına başlayan radyonun yapılacak olağan genel kurulu toplantısından sonra Hakkâri Radyo Güvener adıyla yayınlarına devam edeceğini belirtiler.


Güvener ve Yıldız yönetiminde yeni yayın dönemine giren radyo güvener, karasal ve internet ortamında yaptığı kaliteli yayınlarıyla şimdiden herkesin beğenisini topladı.

Kısa süre önce yayın hayatına başlayan Radyo güvenerin beğeniyle dinlenildiğini belirten Senar Yıldız: “Amacımız halkımıza kaliteli bir yayın sunmaktı. Bu nedenle yayıncılıkta önceliğimizi teknik altyapıya verdik. Ardından profesyonel programcı kadromuzla yayınlarımıza başladık. Halkımız Radyo Güvener’i çok benimsediklerini gönderdikleri yüzlerce SMS ve mektuplarla gösterdiler. Bu gün radyo Güvener 24 saat Hakkari ve çevresine karasal, cd ses kalitesi ile internet yoluyla tüm dünyaya sesini ulaştırabilmektedir” dedi.

Bir cevap yazın