Kırık Plaklar Virgin Radio
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Harbi Radyo

harbi-radyo

Harbi Radyo

Harbi Radyo, arabesk-fantazi müzik türünde parçaları dinlemek isteyenler için sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Oldukça iyi bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo istasyonu, arabesk müziğinin en güzel örneklerini sizler için seçerek sunmaktadır. Harbi Radyo dinlemek için tek yapmanız gereken bu sayfamıza gözatmak ve dinlemek. Harbi Radyo ile aynı türde yayın yapan Tiryaki FM kanalınıda dinlemenizi öneririz.

Harbi Radyo

Hakkında
Uzun Yıllar Dalaman dan DALAMAN FM Logo ismiyle ve 100.8 de yayın yapan dalaman fm 12 Eylül 2011 Tarihten İtibaren yenilenen kadrosu yenilenen yayın politikası ve Müzik Formatıyla adını Harbi Radyo Yayın Frekansını 102.8 web Sayfasını da wwww.harbiradyo.com Olarak Değiştirip Dinleyicisinin Karşısına Yep yeni bir Radyo Olarak Çıkmıştır.

Harbi Radyo yayın ahlakı ve müzik politikası konusunda ilk hedefi HALKIN RADYO’su olmayı daha sonra da radyoyu Muğla,Yatağan,Aydın,Karacasu,Karpuzlu,Yerkesik,Kafaca,Bayır,Ula,Denizli Tavas,Denizli Kale,Denizli Beyağaç,Gökova,Marmaris,Köyceğiz,Ortaca,Dalaman,Dalyan,Fethiye ve Sarıgermeye Kadar Radyo Dinleyenlerin tercih ettiği ve en çok dinlediği radyo olamayı hedeflemektedir.


Harbi Radyo Çalışanlarını Muğla’nın En Çok Dinlenen Radyosu Olmak ve bu başarıyı Sizlerle paylaşmak Mutlu Ediyor.
Harbi Radyo’da sabah erken saatlerde gün türkü fantazi ve roman havalarıyla başlar ve saat 12:00 a kadar Tülin le Güne Bakanda devam eder.

12:00 ve 14:00 Arasında SERAP gündem deki hit parçalar ve yerel gündemden konukları sokakta halka uzanan mikrofonla halk konuşuyorla dolu dolu 2 saat yaşatıyor.

14:00 ve 17:00 arası mikrofon da Erhan sizden gelen kısa mesajlarla sizin sevdiğiniz arabesk ve türk sanat müziği eserlerle MESAİ isimli radyo programıyla Harbi Radyo dinleyenleriyle.
17:00 ve 20:00 arası Sevcan Aşk’tan sevgiden özlemden yana yayınlanabilecek tüm şarkılarla HARBİ RADYO’da dinleyicisiyle buluşuyor.

20:00 ve 00:00 Arası ÇİLİNGİR SOFRASInda en kral en baba en harbi arabesk şarkılarla HARBİ RADYO dinleyicilerine keyifli bi akşam yaşatıyor.

Harbi Radyo

İletişim Bilgileri
Harbi Radyo ya Ulaşabileceğiniz Telefon Numaraları
Bize Ulaşın : 0 252 692 33 33
Mustafa DEVECİ Gsm : 0554 604 00 06
Gökhan GÖKCAN Gsm : 0535 622 54 02 – 0545 404 2012
Mail: harbiradyo@gmail.com
Adres: Atatürk Cad. Ptt Sok. No:9 Daire:4 DALAMAN/MUĞLA

Harbi Radyo

FM Frekansları
Şuanda bilinen bir FM frekansı bulunmamaktadır. Harbi Radyo, sadece internet üzerinden online olarak gerçekleştirdiği yayınlar ile bilinmektedir. Sizlerde bu türü dinlemeyi ve takip etmeyi seviyorsanız, radyo dinleme sitemizin Harbi Radyo sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın