Radyo Hazar Arabesk Türkiye
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Hasret Fm

Hasret Fm

Hasret Fm

Hasret Fm 96.0 frekansından arabesk ve fantazi müzik türünde yayın yapmakta olan bir radyo istasyonudur.Samsun ve bölgesinde bu müzik türünü seven dinleyicilerinin ilk tercihleri arasında olmuştur.Kısa zamanda hedeflediği kitleye ulaşmıştır.Radyo Hasreti sitemiz üzerinden de canlı bir şekilde dinleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Hasret FM Radyo Hakkında

Yayın hayatına yeni başlayan HASRET FM halkın geniş bir kesimine hitap eden, geçmişte ve günümüzde hit olmuş arabesk ve fantezi müziğinin en bilinen örnekleri ve oyun havaları ile hem kentsel alanlara hen de kırsal kesime hitap eden, tarzında eski, en yeni, en kaliteli şarkı ve türkülerle dinleyicilerini kucaklayan

Sosyal içerikli ve müzik ağırlıklı yayın yapılmaktadır…
Yayınımızın % 60 Arabesk – Fantezi, %15 Türk Halk Müziği, 25% Popüler oyun havaları oluşturmaktadır. Tempo olarak trafik saatlerinde (06:00–12:00 / 17:00-19:00) oyun havası, diğer saatlerde ise slow müzik, Arabesk, Fantezi karışık olarak yayınlanmaktadır.
Hasret FM
Gün içinde kısa haberler gündem başlıkları ile verilmektedir. HASRET FM’in yayın hayatına geçmesinden sonra piyasadaki boşluk doldurulmuş oldu.

Hasret FM Radyo İletişim

Adres: Medya Fm Radyo TV Yayıncılık Reklamcılık A.Ş.
Hançerli mah.Yalı Cami sk. No:3/9 İLKADIM/SAMSUN
Telefon: 0362 233 0 323 (PBX)
E-Mail: bilgi@hasretfm.com.tr
Hasret FM

Radyo Frekans

Radyo Hasrete 96.0 frekansından ulaşabilirsiniz.Radyom olarak iyi dinlemeler dileriz.

Bir cevap yazın