Jest Fm Radyo Hazar
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

İlaç Radyo

İlaç Radyo

İlaç Radyo

İlaç radyo 100.8 frekansından arabesk ve slow müzik türünde yayın yapmakta olan radyo istasyonudur.Bu müzik türünde olan en güzel şarkıları dinleyicileri ile buluşturmaktadır.Sizde bu radyoyu sitemiz üzerinden online bir şekilde dinlyebilir ve arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz.

İlaç Radyo Hakkında Bilgiler

Çağın en etkili kitle iletişim araçlarından biri olan radyo günümüzde milyonlarca kişiye ulaşabilmeyi sağlamakta, evlerde, iş yerlerinde ve özellikle otomobillerde dinleyici ile buluşan radyo yayınları sayesinde yurdun her köşesine ulaşmak mümkün olmaktadır. Kendinizi en doğru şekilde ifade etmek, fikirlerinizi paylaşmak, kitlelerle sesinizi duyurmak için radyo programları sizi “sizin sesiniz olmaya” davet ediyor.

adyomuzda Arabesk-Fantezi Müziğinin en seçkin örnekleri, meslekte kendini ispatlamış başarılı programcılar aracılığı ile dinleyenlere sunulmaktadır.

100.8 RADYO İLAÇ
“BİR İDEOLOJİNİN DEĞİL HALKIN SESİ, HALKIN RADYOSUYUZ”
İlaç Radyo

Radyo İlaç İletişim Bilgileri

Adres;
Zeytinoğlu Cebeci Caddesi Çiçeksuyu Sokak No:28 Akatlar-Etiler / İSTANBUL

Tel: 0212 351 82 20 (Radyo İlaç)
Tel: 0212 654 66 33 (Radyo Ekin)
Fax : 0212 351 82 17 (Radyo İlaç)

E-mail: info@ekinradyo.com
E-mail: bilgi@radyoilac.com
İlaç Radyo

Radyo İlaç Frekans Bilgileri

Radyo İlaç 100.8 frekansından karasal yayın yapmaktadır.Radyo arabesk ve fantazi türünde dinleyicilerine müzikler çalmaktadır.Sizde arabesk türünü seviyorsanız bu radyo tam sizlik

Bir cevap yazın