Radyo Nefes Kemençe Fm
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Joy Türk Akustik

Joy Türk Akustik

Joy Türk Akustik


Joy türk akustik , Joy Türk fm’in internet üzerinden kurduğu bir web radyosudur.Adından da anlaşılacağı üzere radyo akustik müzik sevenlerin uğrak noktası olacak gibi duruyor.Bu radyo kanalıda sitemiz üzerinden online bir şekilde dinleyebilir aynı zamanda arkadaşlarınızlada paylaşarak çalan şarkılara ortak olabilirsiniz.

Joy Türk Akustik Hakkında

2010 yılında Spectrum Medya stüdyolarında başlayan, JoyTurk’ün ses getiren programı JoyTurk Akustik çekimleri artık Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde gerçekleştiriliyor. Türkiye’nin en önemli yorumcularının akustik performanslarını sergiledikleri JoyTurk Akustik, programın formatına ve ruhuna uygun samimi bir ortamda gerçekleştirilmesi, aynı zamanda sınırlı sayıda özel katılımcının bu performanslara eşlik edebilmesi için Spectrum Medya stüdyolarından çıkıp Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’ne taşınıyor. Her hafta Bilgi Üniversitesi’nde on öğrenci, sanatçının hayranlarından on kişi ve on şanslı JoyTurk dinleyicisi özel performansları canlı izleyebilecek, şarkıların hikayelerini sanatçıların kendisinden dinleyebilecek ve şarkı aralarında sanatçılara soru sorma şansına sahip olacaklar.

JoyTurk ve Bilgi Üniversitesi’nin iş birliğiyle Türkiye’de ilk defa bir radyonun katılımı ile bir üniversitede ders açıldı. JoyTurk’un canlı performans ve sohbet programı “JoyTurk Akustik”, TVJ 488 JoyTurk Akustik ismiyle bir TVRP dersi olarak da devam ediyor.

Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim görevlileri ve öğrencilerinin birlikte görev aldığı bu derste, programın çekimi, rejisi, montajı ve videoların hazırlanmasında öğrenciler görev alıyor.

İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri
Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 368 62 00
Ulaşmak İçin: iletisim@karnaval.com
Reklam İçin: reklam@karnaval.com

Bir cevap yazın