Radyo Ahenk Radyo Seymen
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Joy Türk

joy-turk

Joy Türk

Joy Türk,yılların radyosu olarak bilinmektedir.Türkçe Slow müziğin kalbinin bu radyoda attığı herkes tarafından bilinmektedir.Karasal yayın frekansı 89.0 olan Joy Türk, istenildiği takdirde online olarak buradanda dinlenip, takip edilebilmektedir.Türkçe slow parçaları takip etmek, gündemden kopmak istemiyorsanız, mutlaka Joy Türk dinleyin.

Joy Türk

Radyo Kanalı Hakkında
2004 Yılında Joy Türk ismiyle ve Türkiye’nin ilk Türkçe slow müzik radyosu olma özelliği ile çok kısa bir sürede yalnızca İstanbul’da yayın yapmasına rağmen adını çok geniş kitlelere duyurdu ve sektörde önemli bir yer edindi.


Uzun yıllar Türk müziğinin en önemli şarkılarını en yeni teknolojilerle ve kaliteyle size iletmeyi hedefleyen Joy Turk sayenizde tarzında bir numara olmaya devam ediyor.

Joy Türk Ödüller:
“2005” RADYONUN YILDIZLARI 2005 TÜRKÇE MÜZİK DALINDA İSTANBUL’UN EN İYİ YEREL RADYOSU JOY TURK SEÇİLDİ.
“2004 ” ÖZEL ORTADOĞU EĞİTİM KURUMLARININ DÜZENLEDİĞİ ZİRVEDEKİLER 2004 ANKETİNDE JOY TURK YILIN EN ÇOK DİNLENEN RADYOSU SEÇİLDİ.

Joy Türk

Radyo Kanalı İletişim
Jo Türk’e ulaşmak için ;
E-mail : joyturk@joyturk.com.tr
SMS : Telefonunuzun mesajlar menüsünden yeni mesaj kısmına, mesajınızın başına JOYTURK yazıp bir boşluk bırakıp mesajınızı yazıp 3717′e yollayabilirsiniz.
Bulunduğunuz yerden Joy Türk ‘ü net dinleyemiyorsanız ve/veya herhangi başka bir teknik problem için e-mail adresimiz : teknik@joyturk.com.tr
Program ve Müzik Direktörü : Gökhan Çınar gcinar@spectrummedya.com.tr
Pazarlama Koordinatörü :Etel Kazado ekazado@spectrummedya.com.tr
Pazarlama Müdürü : Melis Kolyozyan melis@spectrummedya.com.tr
İnteraktif Hizmetler Sorumlusu : Aylin Anık aanik@spectrummedya.com.tr
İnsan kaynaklarımız : insankaynaklari@spectrummedya.com.tr

Joy Türk

Radyo Kanalı Frekans
FM bandından slow müziklere ulaşabilmeniz için 89.0 frekansından takip edilebiliyor.Radyo alıcınızın ayarlarını Joy Türk e göre ayarlayın.En güzel ve güncel Slow müziklerin tadına Joy Türk ile varabilirsiniz.

Bir cevap yazın