Süper FM Radyo D
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Karadeniz FM

karadeniz-fm

Karadeniz FM

Karadeniz FM, 98.2 frekansından yayın yapmakta olan bir radyo kanalıdır.FM bandı üzerinden dinleyicilerine ulaşabilen Karadeniz FM, istenildiğinde online olarak da takip edilebilmektedir.Karadeniz müzikleri ve yöresel parçaları bulabileceğiniz Karadeniz FM için doğru yerdesiniz.

Karadeniz FM

Radyo Hakkında
Karadeniz FM, 1994 yılından itibaren 98,2 frekansından yayın yapmakta olan; yöresel müzikler, Türkçe Pop, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Fantezi ve Arabesk türlerinin ağırlıklarının değiştiği karma müzik yayınlarıyla geniş kitlelere hitap eden bir radyo istasyonudur.


Türkiye tarafından kabul gören Karadeniz müzik ve mizah değerlerini, hedef kitleye uygun oranlarda diğer müzik türleriyle harmanlayan programlarıyla, yöresel müzik yayını yapan radyo istasyonlarından farklılaşmıştır.

Radyomuz, yayına başladığı yıldan itibaren;
Karadeniz müziklerine yer veren radyo istasyonları arasında 1. sırada,
IPSOS-KMG ölçümlerine göre,

İstanbul’da dinlenme (Ulusal-Bölgesel-Yerel ) oranı ortalamasıyla ilk 10 radyo arasında ve Bölgesellerde ise 3.sıradadır.
Karadeniz FM dinle, Ulusal yayın yapan birçok radyoyu reyting sıralamalarında geride bırakmış ve başarı çizgisini artırmaya devam etmiştir.

Karadeniz FM

Radyo İletişim Bilgileri
http://www.karadenizfm.com.tr/#!/iletisim adresindeki iletişim formundan, Karadeniz fm yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Karadeniz FM

Radyo Frekansları
Karadeniz FM radyosunu karasal yayın üzerinden dinleyebilirsiniz.Bunu gerçekleştirmek için 98.2 frekansını kullanabilirsiniz.Eğer böyle bir imkanınız yoksa, online olarak internetten Karadeniz FM dinleyebilir, takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın