Radyo Pause Radyo Muzo
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Karma Love

Karma Love

Karma Love

Karma Love 104.8 frekansından İstanbul ve çevresinde yayın yapmakta ve aynı zamanda internet üzerinden dinleyicilerine slow , pop müzikler çalmaktadır.Türkçe ve yabancı duygusal şarkıları çalarak dinleyicilerine keyifli dakikalar geçirterek onların günlük stresini ve yorgunluğunu üstlerinden almayı amaçlamış bir web radyosudur.Sizde bu radyoyu beğendiyseniz , sıkkullanılanlara eklemenizi ve arkadaşlarınıza paylaşmanızı radyom olarak tavsiye eder keyifli dinlemeler dileriz.

Karma Love Hakkında

“Aşk Her Dilde Aşktır”
Dünya’ nın neresinde olursaniz olun, aşk hep heyecanla ve tüm güzellikleriyle yaşanır. KarmaLove’ da, sizinle dünyanın her yerinden, her dilden aşk şarkılarını paylaşıyoruz. Karma Love, yalnız aşıkların değil, easy music dinlemekten hoşlanan herkesin frekansıdır.

‘Aşk Her Dilde Aşktır’

Dünya’ nın neresinde olursaniz olun, aşk hep heyecanla ve tüm güzellikleriyle yaşanır. KarmaLove’ da, sizinle dünyanın her yerinden, her dilden aşk şarkılarını paylaşıyoruz. KarmaLove, yalnız aşıkların değil, easy music dinlemekten hoşlanan herkesin frekansıdır.

KarmaLove dünyanin her yerinden websitesinden dinlenebilmektedir. KarmaLove, Almanya’ dan Küba’ ya kadar çok farklı ülkelerden dinleyici kitlesine sahiptir. Kaliteli yayıncılık ve kesintisiz müzikle her zaman sizinleyiz.

İletişim Bilgileri

Beyaz Radyo Yayıncılık ve Ticaret A.Ş.
Web Adresi
www.karmalove.com.tr
E-Posta Adresi
info@karmalove.com.tr
Santral Telefonu
216 559 00 00
Santral Faksı
216 559 00 01

Frekans Bilgileri

104.8 frekansından istanbul ve çevresinde karma love dinleyebilir ve yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın