Damar Fm Radyo Slow Radyo
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Keşan Fm

Keşan Fm

Keşan Fm

Keşan Fm adından anlaşılacağı üzere Keşen ve bölgesinde dinleyicilerine Türkçe Pop müzik türünde yayınlar yapmakta olan radyoya 88.5 frekansından da karasal yayınlardan da dinleyebilirsiniz.Sitemiz üzerinden Keşan Fm’i canlı dinleyebilir aynı zamanda arkadaşlarınızla paylaşarak onlarında bu radyodan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.Aynı zamanda sitemize yorumlarınızıda bırakabilirsiniz.

Dinleyebilmek için flash player eklentisi kurmalısınız.

Yayının Gitmesi Halinde Sayfayı Yenileyiniz!

Keşan Fm Hakkında

Hiç bilmediğiniz bir işe kalkışmak büyük cesaret ister… Üstelik yapmayı düşündüğünüz işle ilgili fazla örneğiniz yoksa… Yol uzundur; yılmamak, yorulmamak gerekir. İşte Keşan FM, buna inanan ve katlanmayı göze alan insanların çabasıyla başladı hayata.

Ülke genelinde esen “özel radyo-televizyon rüzgârına” kapılarak, Şubat-1993’te “Merhaba” dedik Keşan FM mikrofonlarından… Kâh yasal dayanağımız olmadığı için mahkemelere çıktık, kapatıldık ve üzüldük… Kâh dinleyicilerimizin samimi teşekkürleri ile işe yaradığımızı hissettik ve sevindik.

Keşan FM olarak o gün bugündür, ilk günün heyecanıyla ve dinleyicilerimizden aldığımız güçle devam ediyoruz yolumuza. Yayıncılık ilkelerine bağlı kalarak; müzikte, haberde ve reklâmda kaliteli olanı sunmaya çalışıyoruz. Mikrofondan yayılan sesimizle “sevgi” kavramının sıcaklığının ve bağlayıcılığının yani sevginin pozitif etkisinin hissedilmesini amaç edindik. Çıkış noktanız bu olunca; zaten insanlara çirkini yani kötüyü vermek olası değil… Ve son olarak… “İnandığın gibi yaşamazsan; gün gelir yaşadıklarına inanmaya başlarsın” diyerek, inandığımız yolda devam ediyoruz.

Keşan FM İletişim Bilgileri

Adres: HASTANE CD. NO:24 Keşan/EDİRNE
Tel: (0 284) 715 07 17 – 714 72 86
Fax: 0284 714 74 62
E-mail: kesanfm@hotmail.com – kesanfm@kesanfm.com.tr

Frekansları

88.5 FM frekansını kullanarak karasal yayından dinleyibilir aynı zamanda keşan fm online dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın