Ntv Radyo Harbi Radyo
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Kırık Plaklar

kirik-plaklar

Kırık Plaklar

Kırık Plaklar, internet üzerinden yayın yapmakta olan bir web radyosudur. Genellikle nostalji türünde parçaları dinleyicileriyle paylaşmaktadır. Geçmişte kalmış müzikleri sizlere tekrar hatırlatmakta olan Radyo Kırık Plaklar, bu sayfamız üzerinden online olarak dinlenebilmektedir. Sizlerde geçmişteki o güzel şarkıları tekrar hatırlamak ve Kırık Plaklar dinlemek isterseniz, Kırık Plaklar sayfamıza gözatınız.

Kırık Plaklar

FM Radyo Hakkında
Tüm tanışmaların, birlikteliklerin ve arkadaşlıkların başlamasına vesile olan sihirli bir sözcük.Merhaba! İşte ben de bu satırlara uzun soluklu bir birliktelik olması dileğiyle, merhaba diyerek başlıyorum.

Nilüfer 70`li yıllara ait bir şarkısında ” Dünya dönüyor, sen ne dersen de, yıllar geçiyor farketmesende ” demişti.Yılların ne kadar hızlı geçtiğini şöyle bir düşünüp geriye doğru baktığımızda, yaşadığımız pek çok an ve anı gözümüzde canlanırken, doğal olarak bu anılarımızın canlanmasında müziğin rolünün ve etkisinin çok büyük olduğunu farketmemek mümkün mü.


Hani bazen eski bir şarkıyı duyduğumuzda dalar da, ister istemez acı tatlı olan o günlere gideriz ya … İşte bu müziğin gücü.Dünya döndükçe de bu güç etkisini göstermeye devam edecek kanımca.

Kırık Plaklar

Bu siteyi hazırlarken amacımız her sayfada geçmişe doğru müzikli bir yolculuk gerçekleştirmenizi sağlamak oldu. Eğer siz de nostaljik müzikle dopdolu bu keyifli yolculuğa katılmak istiyorsanız emin olun ki doğru adrestesiniz. Bu adresle birlikte benim de yıllardır hayranı olduğum nostaljik müzik konusundaki tüm birikimlerimi paylaşabileceğim internet sitesi hayalim de gerçekleşmiş oldu. Uzun yıllardır medya dünyasında Radyo 2000, Hit Fm adlı radyolar ve Müzikram adlı müzik dergisiyle vardık. Artık tematik bir internet sitemiz ve içinde barındırdığı bir nostaljik müzik radyomuz da var.

Kırık Plaklar

İletişim Bilgileri
Adres: Terrace Fulya Residence Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:13 Center 1 Kat:5 Daire:8 Fulya / İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 215 52 46
Faks: +90 212 215 52 47
E Posta: info@kirikplaklar.com – volkanacar@kirikplaklar.com
Web Site: www.kirikplaklar.com – www.kirikplaklar.net – www.kirikplaklar.org

Kırık Plaklar

FM Frekansları
Kırık Plaklar sadece internet üzerinden yayın yapmakta olduğu için, FM bandı üzerinden dinleyemezsiniz. Karasal yayına geçtiğinde buraya ekleyeceğiz. Şimdilik sadece online olarak Kırık Plaklar sayfamızdan dinleyip, takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın