Radyo Doğa Radyo Spor
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Kraltürk Radyo

kralturk-radyo

Kraltürk Radyo

Kraltürk Radyo, 98.0 FM frekansından Arabesk – Fantazi müzik türünde yayınlar yapmaktadır. Dinleyici sayısı oldukça iyi durumda olan radyo kanalı. Karasal yayının yanı sıra internet üzerinden online olarak dinlenip, takip edilebilmektedir. Sizlerde Kraltürk Radyo dinlemek isterseniz, bu sayfamızı kullanabilirsiniz. Özenle seçilmiş arabesk parçaları takip etmek isteyenler için ideal bir radyo kanalıdır Kraltürk Radyo.

Kraltürk Radyo

FM Radyo Hakkında
Yayın hayatına yeni başlayan KRALTÜRK Radyo’da geçmişte ve günümüzde hit olmuş arabesk ve fantezi müziğinin en bilinen örnekleri çalınmaktadır. Sosyal içerikli ve müzik ağırlıklı yayın yapılmaktadır. Yayınımızın % 70 Arabesk – Fantezi, %15 Türk Halk Müziği, 15% Popüler Türk Sanat Müziği oluşturmaktadır.


Tempo olarak trafik saatlerinde (07:00–10:00 / 18:00-20:30) arabesk, fantezi türünün hareketli olanları; diğer saatlerde ise 40% hareketli, 20% orta tempo ve 40% slow müzik karışık olarak yayınlanmaktadır.Gün içinde kısa haberler gündem başlıkları ile verilmektedir. KRALTÜRK Radyo ‘nun yayın hayatına geçmesinden sonra piyasadaki boşluk doldurulmuş oldu.

Kendi kategorisinde yayın yapan diger radyolardan daha kaliteli bir yayın ilkesi edinmiş KRALTÜRK Radyo üstün teknoloji ürünü teknik cihazlarının yanısıra, otomasyon ve bilgi işlem teknolojisinide yayın sistemine katarak bu konuda girişimde bulunan çok az radyodan biri olma özelliğinede sahip olmuştur.Stüdyolarımız tamamen dijital alt yapı ile hazırlanmış olup yayın akışı ve production kendi bünyemizde bilgisayar destekli olarak yapılmaktadır.

Kraltürk Radyo

FM Radyo İletişim
KRALTURK yaz Boşluk bırak Mesajını yaz 3969′a Gönder.

Kraltürk Radyo

Radyonun Frekansları
98.0 FM frekansını kullanarak karasal yayın aracılığıyla Kraltürk Radyo dinleyebilir, takip edebilirsiniz. Yayın akışıyla tüm arabesk severlere hitap eden radyo, sizlere en güzel eserleri sunmaktadır. Tek yapmanız gereken Kraltürk Radyo sayfamızı ziyaret etmekdir.

Bir cevap yazın