Radyo 2000 Lig Radyo
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Max FM

max-fm

Max FM

Max FM, 95.8 frekansından Ankara’dan yabancı müzikler yayınlamaktadır. Genellikle Rock, Jazz vb. türlerde eserlere yer veren Max FM, karasal yayın dışında internet üzerinden online olarak dinlenebilmektedir. Sizlerde Max FM hayranıysanız, bu sayfamızı sık kullanılanlarınıza eklemenizi ve takip etmenizi öneririz.

Max FM

Radyo Hakkında
MAX FM, KBN grubuna ait, 24 saat müzik ağırlıklı yayın yapan bir radyo istasyonudur.

Yayın akışı; Los Angeles program ofisi ve Ankara program ofisi, Avrupa ilişkileri ise, Londra ofisi tarafından yürütülen Max FM’in müzik akışı da; Amerika ve Avrupa radyo listeleri, Ankara merkez ofisine telefon ve e-mail aracılığı ile iletilen dinleyici istekleri dikkate alınarak belirlenir.


Yayın kapsamını oluşturan müzik çeşitleri arasında hit olacak rock, pop-rock, akustik rock ve klasik rock şarkılar yer alır.

Şarkılar, belirli bir rotasyon içinde yayına girer. Max FM’in Hi-Tech teknolojisi ile DJ’ler tarafından sunulan canlı yayın; bilgisayar aracılığıyla saniyesi saniyesine planlanır, kontrol edilir ve aynı zamanda kaydedilir.

Radyoda her bir müzik türüne ayrı vakit ayrılmaz ve sözel bölümler sınırlı tutulur.

Gündemden önemli haber başlıkları, kent haberleri, kent trafiği, kent aktiviteleri, lise ve üniversitelerin aktiviteleri, ekonomi haberleri ve hava durumu sunulur.

Max FM

Radyo İletişim
Telefon: 0312 419 99 99 (pbx)
Faks: 0312 4170194
E-posta: info@maxfm.com.tr

Max FM

Radyonun Frekansları
Ankara ve çevresinden 95.8 FM frekansını kullanarak Max FM dinleyebilirsiniz. Güncel ve beğenilmiş Rock parçaları bu radyo kanalında bulabilirsiniz. Yabancı müzik alanında yaptığı başarılı programları ile Max FM’i size tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın