Marmara FM Dicle FM
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Meşk FM

Meş FM

Meşk FM


Meşk Fm Adana bölgesinde yayın yapmakta olan bir radyo kanalıdır.Çeşitli türlerde müzik yayını yapmakta olan Meşk fm genelde slow ağırlıklı parçalar çalmaktadır.Meşk FM, 95.5 frekansından dinleyebilirsiniz.

Meşk Fm Hakkında Bilgiler

MEŞK FM kurulduğu tarihten itibaren kendi tarzında kaliteli yayıncılık anlayışı benimseyen bir yayın kuruluşudur.

Deneyimli kadrosu, sıcak ve samimi programları, sevilen, birbirinden ünlü konuklarıyla MEŞK FM kendinize ve kurumunuza en iyi vitrini oluşturabileceğiniz radyo istasyonudur.

MEŞK FM her geçen gün kendini biraz daha geliştirip, çıtasını biraz daha yukarı çekerek, şu an olduğu gibi gelecekte de en iyi olmaya devam edecektir.

MEŞK FM’de Solea yayın otomasyon sistemi ile planlanan yayın akışı ile dinlediginiz tüm şarkılar büyük bir hassasiyet ile seçilir.

MEŞK FM ,Sosyal Medya’yı aktif olarak kullanmakta olup dinleyicisiyle devamlı iletişm halindedir.

MEŞK FM Tüm Cep telefonlarında’da yayındadır; İphone – İpad – Black Berry – Google Android Market – Nokia – Samsung Store mobil radyo Platformlarında yer almaktdır.

MEŞK FM meskfm.com.tr web sitesi aracılıgıyla İnternet üzerinden ve MEŞK Destop player ile Windows ve Mac İşletim sistemine sahip bilgisayarlarınızın masaüstünde

yüksek ses kalitesi ile tüm dünyada CD kalitesinde kesintisiz dinlenmektedir.

MEŞK FM dinleyicilerinin her türlü platformda yayına akışına ulaşmasını sağlayan bir radyo istasyonudur.

MEŞK FM yayın politikasında müzik tarzı sınırlaması yoktur.

MEŞK FM’in yayın akışı içerisinde her tarz müziğin en iyilerini dinleyebilirsiniz.

Meşk FM’in birinci önceligi en güncel, en sevilen şarkıları, unutulmayan klasikleşmis eserleri , yayın akışı içerisinde dinleyicileriyle buluşturmaktadır.

MEŞK FM , Adana , Mersin il ve ilçelerinde Aynı Frekansta FM 95.5 MHZ üzerinden begeniyle dinlenen bir radyo istasyonudur.

Bölgenin ilk dijital radyo istasyonu olarak yayınına devam eden MEŞK FM Studyolarını ve verici sistemlerini ve tüm teknik alt yapısını,

tamamen yenileyerek Dünya yayıncılık sektörüne yön veren Axia Broadcast & Audio Networking yayın sistemini ve Livewire yayın teknolojilerini

kullanarak CD kalitesinde yayın yapan ve yayın içerigi ip tabanlı yönetilen bir sisteme sahiptir.

MEŞK FM’de sevdiginiz sanatçıların en iyi şarkıları sizlere HD Ses kalitesiyle ulaştırıyor.

En iyi ses kalitesi ve en iyi müzik her zaman Meşk FM’de

Bir cevap yazın