İstanbul FM Romantik Türk
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Müjde FM

mujde-fm

Müjde FM

Müjde FM, 89.6’dan Arabesk müzikler yayınlamaktadır.Paylaştığı parçalar ile bir çok dinleyicinin gönlünde taht kurmuştur.Müjde FM, karasal yayının yanı sıra online olarak internetten de dinlenebilmektedir.Bunu gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken bu sayfamızı ziyaret etmektir.

Müjde FM

Radyo Kanalı Hakkında
İlk FM yayınlarına 1993 yılında başlayan Müjde FM, 1994 yılında 3984 sayılı RTÜK Kanunu’nun çıkmasıyla resmiyet kazanarak tescil edildi. Gelişen radyo yayıncılığı teknolojisini yakından takip eden radyomuz, gerek dinleyicilerinden gelen istekler ve gerekse T.C. kanunlarının sağladığı imkanlarla 2005 yılında Lisans haklarını çoğaltarak 1 yerine 3 ayrı radyo olarak faaliyetlerini sürdürmeye başladı.


Şubat 2011 tarihinde 3984 sayılı RTÜK Yasası’nın yerine konulan yeni 6112 sayılı Kanun ile tüm Lisans İzin Belgeleri güncellenmiş 3 ayrı şirket ve bu şirketlere bağlı farklı radyo yayın istasyonlarından oluşmaktadır.

Tüm inançlara saygıyı ön planda tutan yayıncılık anlayışıyla Türkiye’nin ilk ve tek radyosu olma özelliğini sürdürüyor.

Müzik ve sözel programlarla dostları ve konuklarıyla Türkiye’ye ve Dünya’ya ulaştırmak istediği sesleri tutarlı bir bakış açısıyla gündeme getirmeyi temel ilke olarak kabul eder.

Müjde FM

Radyo İletişim Bilgileri
Adres: Osmanağa Mah. Vişne Sk. No:4 Fazlıoğlu Medya Merkezi Kadıköy – İSTANBUL
Telefon: (0216) 418 58 70
Fax: (0216) 346 96 08

Müjde FM

Radyo Frekansları
Müjde FM İstanbul 89.6 frekansından yayın yapmaktadır.Karasal yayını kullanarak dinlemek isteyenler, bu FM frekansını kullanabilirler.Eğer FM bandı üzerinden dinleme imkanınız yoksa, internet üzerinden online olarak Müjde FM dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın