Radyo Twitter Adana Dünya Radyo
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Nor Radyo

Nor Radyo

Nor Radyo

Nor Radyo etnik , yöresel , türkçe , kürtçe ,ermenice yayınlar yaparak değişik etnik yapıya sahip olan insanları tek bir çatı altında toplamaya çalışan ve onlara en kaliteli müzikleri dinletmeye çalışan bir webradyosudur.Radyo aynı zamanda değişik yayın organlarında da haber olarak yaptıkları çalışmanın meyvesini toplamaya başlamıştır.Nor Radyo dinlemek için sitemizi kullanabilir ve arkadaşlarınızlada bu webradyosunu paylaşabilirsiniz.Keyifli dinlemeler

Nor Radyo Hakkında

Nor Radyo tüm halkların kendilerini özgürce ifade edebilecekleri ve kültürlerini paylaşabilecekleri bir internet radyosu projesidir.


Radyo, çok kültürlülüğün ve bir arada yaşamın sesidir. Bu bağlamda milliyetçiliğe, her türlü, ırksal, etnik, cinsel ayrımcılığa karşı barış, özgürlük, eşitlik ve kardeşlikten yana tavır alır.

Bu ortak paydaları paylaşan ve kültürel zenginliğini paylaşmak isteyen tüm dostlar bu özgür platforma davetlidir.

Radyo İletişim Bilgileri

E-posta info@norradyo.com
İnternet Sitesi http://www.norradyo.com

Radyo Frekans Bilgileri

Radyo sadece internet üzerinden yayın yapan bir webradyosudur.Bundan dolayı karasal yayında herhangi bir radyo frekansı maalesefki bulunmamakta.Sitemiz üzerinden veya resmi sitesi üzerinden Nor radyo’yu online dinleyebilir ve yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Yapılan Yorum Sayısı: 2

  1. meliha yıldız

    gül cemal şiirlerin çok güzel yüreğine sağlık zevkle dinliyorum

  2. meliha yıldız

    merhaba iyi akşamlar sohpetiniz çok keyifli gülcemal yüreğine sağlık şiirlerin çok güzel

Bir cevap yazın