Romantik Türk Trt Radyo 1
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Nostalji Türk

nostalji-turk

Nostalji Türk

Nostalji Türk, internet üzerinden yayın yapmakta olan bir radyodur.Genellikle eski türkçe müziklere yer vermektedir.Geçmişe gitmeyi istiyorsanız, mutlaka Nostalji Türk dinlemenizi öneririz.Bu sayfa aracılığıyla Nostalji Türk takip edebilirsiniz.

Nostalji Türk

FM Radyo Hakkında
11.07.2009 tarihinde ilk Nostalji FM ile yayına başladığımız günlerden bu güne grubumuz radyo sayısını arttırdığı gibi, gerek yayın kalitesi gerekse yayınlanan eserler açısından bir çok yeniliği sizlere ulaştırmıştır.


Firmamız bünyesine ilk önceleri sadece Türkçe yayın yapan Nostalji FM den sonra Nostalji Türk FM katılmıştır. Türkçe eserler NostaljiTürk FM üzerinden yapılmaya başlanmış, Yabancı eserler ise Nostalji FM üzerinden yayınlanmaya başlanmıştır.

Akabinde Kasım 2009 başlarında Türk Sanat Müziği severler için TSM FM yayına başlamış ve başladığı günden itibaren siz dinleyicilerimizin gerçek desteğini almıştır. Bu konuda siz dinleyicilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Yine aynı zamanlarda Romantik Dinleyicilerimiz için de Dans FM için alt yapı çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. 2010 ylının ilk günlerinde ise Siz Romantik Dinleyicilerimiz için Dans FM Gerçek Aşkın Gerçek Ritmi sloganı ile yayına başlamıştır.

Gelecekte ki hedeflerimiz arasında ise Türk Halk Müziği severlerimiz için özel bir radyo, Güncel sürekli yenilenen müzik dünyasındaki eserlerin yer alacağı Hits bir radyo, Özgün müzik seven dinleyicilerimiz içinde ayrı özel bir radyo yine hedeflerimiz arasındadır.

Siz dinleyicilerimizden aldığımız güç ile her zaman kendisini geliştiren aynı zamanda güçlendiren, her zaman için siz dinleyicilerimizin önerilerini, şikayetlerini önemle dinleyen o isteklere değer vererek kendizi yönlendiriyoruz.

Nostalji Türk

FM Radyo İletişim Bilgileri
Nostalji Türk radyoya ulaşabilmek için;
Telefon: 0216 606 0123

Nostalji Türk

FM Radyo Frekansları
Nostalji Türk internet üzerinden yayın yapmakta olan bir radyo kanalıdır.Bu yüzden frekans bilgisi bulunmamaktadır.FM bandı üzerinden yayın yapmaya başladığında, burayı güncelleyeceğiz.Nostalji Türk dinlemek için bu sayfamızı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın