Baba Radyo Radyo Slow Time
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Ntv Spor

ntv-spor

Ntv Spor

Ntv Spor, İstanbul 87.7 frekansından yayın yapmakta olan ulusal bir radyo kanalıdır.Ntv Spor‘da genellikle Spor haberleri, gündemden başlıklar, programlar ve onun dışında klasik,jazz müzik türlerinde parçalar bulabilirsiniz.Ntv Spor radyo dinlemek için bu sayfamızı kullanabilirsiniz.

Ntv Spor

Radyo Kanalı Hakkında
Sadece futbolda değil, spora dair her alanda yayın yapacak olan NTV Spor Radyo, “Sporun Sesi” sloganıyla yayına geçti.
NTV Spor Radyo 87.7, NTV Spor televizyonunun spor yayınlarındaki deneyimini, saygınlığını, konusunda uzman güçlü kadrosunu ve programlarını radyoya taşıyacak, kendi özgün programlarını hazırlayacak.

87.7 frekansından İstanbul’da yayın yapan NTV Spor Radyo, Turksat 3A uydusu, Sipru platformu, ntvsporradyo.com ve Sipru ile iPhone’dan dinlenebilecek.

Kanalının sevilen sunucuları ve programları 87.7 ile şimdi her yerde. Evde, iş yerinde, arabada, sokakta, havada, denizde, sahilde, cepte her yerde sporseverler 24 saat spordan habersiz kalmayacak. Futboldan at yarışlarına, basketboldan voleybola NTV Spor Radyo, sporun tüm dallarından haberleri, sonuçları, anlatımları, yorumları aktaracak.

Beğenilen programları; Ercan Taner’in sunduğu ödüllü yarışma ‘’5’te 5’’, her sabah Murat Caner’in sunduğu spor aktüel ‘’7/9’’, Burcu Esmersoy’un ‘’Spor Cafe’’si, her hafta maçların ardından Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile ‘’%100 Futbol’’ , Güntekin Onay, Ersin Düzen ve Mert Aydın’ın Avrupa ve Dünya’dan futbolu konuştuğu ‘’Gol’’ radyodan da dinlenecek.

Özgün programları; ‘’Bahis Rehberi’’, sezon boyunca yayınlanacak Basketbol programı, Ercan Taner’in Salı günleri Mert Aydın, Perşembe günleri Fuat Akdağ ile sunacağı ve dinleyicilerin telefonla da katılabileceği ‘’Açık Hat’’, Haluk Yürekli’nin haftanın maçları ve spor etkinlikleri hakkında bilgi vereceği, NTV Spor muhabirlerinden son haberleri alacağı ‘’Haber Masası’’nın yanı sıra sürpriz isim ve programları peş peşe dinleyicisine sunacak.

Ntv Spor

Radyo Kanalı İletişim
Adres: Büyükdere caddesi. Uso Center No: Maslak – İstanbul
Telefon: 0212 335 47 39 – 0212 335 00 00
Faks: 0212 335 47 40
Doğuş Yayın Grubu Anonim Şirketi
Büyükdere Caddesi USO Center No. 245/A 34398 Maslak – İstanbul

Ntv Spor

Radyo Kanalı Frekans
İstanbul : 87.7
İzmir : 94.5
Ntv Spor dinlemek için yukarıda vermiş olduğumuz FM frekanslarını kullanabilirsiniz.Ntv Spor Radyo kanalı, saat başı haberleri, klasik ağırlıklı müzikleriyle sizlere güzel şeyler sunmaktadır.

Bir cevap yazın