Best FM Radyo 35
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Park FM

park-fm

Park FM

Park FM,96.9 frekansından yayın yapmakta olan bir radyo kanalıdır.Yaptığı yayınlar genellikle Arabesk-Fantazi ve Halk/Bozlak Türküler ile geçmektedir..Online olarak dinlemek isteyenler, Park FM i buradan canlı olarak dinleyip, takip edebilirler.Sevdiklerinize Park FM dinletmek için, tek yapmanız gereken bu sayfamızı paylaşmak.

Park FM

Radyo Kanalı Hakkında
Yayın stüdyoları ve yönetim merkezi Ankara’da olan, frekansı 96.9 olan radyo kanalı.Park Fm,dünya metropolü Ankara’da yaşayan Türkiye’nin dört bir yanından göç etmiş insanların kültürel yapısı araştırılarak hazırlanan halk müziği ve Bozlak arşiviyle %60′lık bir kitlenin müzik kültürüne uygun 24 saatlik program akışıyla Ankara ve çevresine yayın yapmaktadır.
“Medya Park Reklam A.Ş” İsteğiyle Yayın Kaldırılmıştır”

Park Fm Radyo kanalı ile hiç bir alakamız yoktur.
Programlar, Türk Halk Müziği ve Bozlak ağırlıklı olup, eğitici, bilgilendirici, olumlu yönde uyarıcı sözlü programlarla desteklenmektedir.
Programlar, Arabesk, fantazi türünde parçaların çalındığı ve sohbetinde beraberinde oldugu şekilde geçmektedir.Park fm buradan canlı dinleniyor.

Park FM

Radyo Kanalı İletişim
Medya Park Reklam Yay. A.Ş.
Arabesk/Fantezi müzik türünde yayın yapar.
Adres : Ayaş yolu 23.km 201/A Sincan Ankara
Web Adresi : www.parkfm.net
E-Posta Adresi : hakan@ozanmedya.com
Santral Telefonu (Ankara) : 312 276 03 02
Santral Faksı (Ankara) : 312 276 03 02
Stüdyo Telefonu (Ankara) : 312 276 40 96-98

Park FM

Radyo Kanalı Frekans
Radyonun karasal yayınına 96.9’dan ulaşabilirsiniz.FM bandı üzerinden dinlemek için imkanınız yoksa, internet üzerinden online olarak Park FM dinleyebilir,paylaşabilirsiniz.Halk Türküleri ve arabesk parçaların ağırlıkta olduğu radyo kanalı sizler için Park FM sayfasında yayında.

Yapılan Yorum Sayısı: 4

 1. şencan yıldırım

  arabesk müziklere daha ağırlık vermeniz gerek bence

 2. kenan

  bozlak türküleri en iyi dinleten radyo

 3. pp226+26+

  ya abi ne rekLam yapdın ya anLAdık para kazanıyorsunda küçüLtmeyin kendinizi bukadar asiz söLe bukadar rekLam vermiyordunuz ya 2 senedir biLirim sizi bu sene cıvıddını ya

 4. soner

  mrb babacan yayın yine herzananki gibi mükemmel birde sıraya KIRŞEHİR İN UNUTULMAZ ÜSTADI NEŞET ERTAŞ TAN BİR PARÇA ATARSAN SEVİNİRİM. BEN KIRŞEHİR Lİ SONERR. iyi akşamlar

Bir cevap yazın