Radyo Mydonose Aşk FM
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Power Love FM

power-love-fm

Power Love FM

Power Love FM, 100.2 FM frekansından yayın yapmakta olan bir radyo kanalıdır. Genellikle yabancı pop parçalara yer veren Power Love FM, online olarak dinlemek isteyenler için bu sayfadan takip edilebilmektedir. Sizlerde birbirinden güzel, özenle seçilmiş yabancı şarkıları dinlemek isterseniz, burayı ziyaret etmeniz yeterlidir.

Power Love FM

Radyo Hakkında
Power FM, Power Türk, Power XL ve Fenomen radyolarının yanı sıra, 2003 yılında Power Türk TV’nin açılmasıyla büyüyen Power Group’un yeni radyo kanalı Power Love 26 Mart’ta 100.2 frekansında yayın hayatına başladı.


Kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği ilklere bir yenisini daha ekleyen Power Group, hem Türkçe hem yabancı aşk şarkılarının yayınlanacağı Power Love ile yine bir ilki gerçekleştiriyor. The power of love sloganı ile yayına başlayan Power Love FM, sizi şehrin gürültüsünden sakinliğe ve hayallere süreklerken, size en iyi müziği yine Power kalitesi ile ulaştıracak.

Power Love FM, Power XL’in eski yayın frekansı olan 100.2’de İstanbul’da bugün itibariyle yayına başladı.

Power Love FM

Radyo İletişim Bilgileri
Adres: Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Telefon: 0216 4741515
Teknik sorunlar için : teknik@powerlovefm.com.tr || Bilgi için : hello@powerlovefm.com.tr

Power Love FM

Radyonun Frekansları
İstanbul 100.2 FM frekansını kullanarak karasal yayından takip edebilmektedir. Böyle bir imkanı olmayan kişilere Power Love FM sayfamıza gözatmalarını öneriyoruz. Sizlerde Power Love FM dinlemek istiyorsanız, bu adres size göre.

Bir cevap yazın