Radyo Alaturka Radyo Ahenk
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Power Türk

power-turk

Power Türk

Power Türk,99.7 frekansından İstanbul’dan yayın yapmaktadır.Türkçe Pop müziğinin en iyi radyolarından olan Power Türk, büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir.Sizlerde kendinizi bu dinleyici kitlesinin içinde hissediyorsanız, bu sayfamız vasıtasıyla Power Türk dinleyin, dinletin.

Power Türk

Radyo Kanalı Hakkında
1992 yılında ulusal yayın yapan Power FM ile sektöre adım atan Power Group, art arda her biri kendi kulvarının lideri olan Radyo-Tv kanallarını kurarak hızla büyüdü.Power Fm’in gördüğü büyük ilgi, Power XL, PowerTürk ve Fenomen radyolarının, 2003 yılında ise Power TürkTV’nin açılmasını sağladı.


Kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği ilklerle ve teknolojik yeniliklerle standartları belirleyen Power Group, bugün içinde radyo ve Tv stüdyolarının bulunduğu 1.200 metre karelik binası ve 160 çalışanıyla Türkiye’de müzik yayının lideri olmayı sürdürüyor.

Power Türk

Radyo Kanalı İletişim
Posta Adresi
Ipekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Tel:0 216 554 0 404 || Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: hello@powerturk.com || Teknik sorunlar için: powerteknik@powerturk.com

Power Türk

Radyo Kanalı Frekans
Ankara 106.9
İstanbul 99.7
İzmir 105.7
Adana 94.7
Antalya 105.7
Bursa 90.7
Kırşehir 95.7
Muğla 103.7
Yukarıda belirttiğimiz frekans bilgileri ile Power Türk radyo kanalını, karasal yayından dinleyebilirsiniz.Fakat böyle bir imkanınız bulunmuyorsa, internet üzerinden online olarak Power Türk dinleyebilirsiniz.Power Türk online olarak dinlemek için tek yapmanız gereken radyo sitemizi ziyaret etmektir.

Yapılan Yorum Sayısı: 5

 1. gözde bilir

  pop müziklerin en iyisi power türk

 2. gözde

  murat bozdan bir parça çalsanız

 3. BİRGÜL EROL

  harıkasınız benim güzellik salonum var ve cok güzel pop sarkılar calıyorsunuz hayırlı sabahlar ve hayırlı cumalar dilerim

 4. gamze

  pop müziğinde iyisinizi murat bozdan bir parça istiyorum

 5. SEFA

  HAR GÜN SEVEREK DİNLEDİĞİM TEK RADYO 1 NUMARASIN POWER TÜRK

Bir cevap yazın