Park FM Baba Radyo
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo 35

radyo-35

Radyo 35

Radyo 35,89.0 frekansından İzmir’den yayın yapmaktadır.Yayın türü itibariyle Slow,Pop türkçe müzikleri paylaşmaktadır.FM bandı üzerinden dinlenebildiği gibi, online olarakta takip edilebilir.

Radyo 35

Radyo Kanalı Hakkında
1993 yılında İstanbul Fm’in kurulmasıyla temelleri atılan Demirdöğen Şirketler Grubu, bugün İstanbul FM ve Radyo 35 gibi Türkiye’nin önde gelen radyolarını bünyesinde bulundurmaktadır. Demirdöğen Şirketler grubu, güçlü kadrosu ve teknolojik yatırımlarıyla kendisini sürekli yenilemekte ve dünya standartlarında yayın yapma bilinciyle faaliyet göstermektedir.


Nisan 1996′da yayın hayatına başlayan Radyo 35 bölgede liderliği kısa sürede yakalamış ve yoluna emin adımlarla devam etmiştir. 24 saat kesintisiz sürdüğü Türkçe Pop Müzik dalında yayınlarıyla, kendini devamlı yenileyen ve dinleyicilerinin memnuniyetini birinci planda tutan bir strateji izlemiştir.Balçova’da bulunan merkez stüdyolarında ki tüm sistemler güçlü teknolojik alt yapıyla desteklenmiştir. Profesyonel yayın ekibi ve teknolojik gücü ile bölgenin en beğenilen radyosu olmayı başaran Radyo 35, kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Radyo 35

Radyo Kanalı İletişim
Adres : Çağdaş Caddesi Kestane Sokak. No 64/2 BALÇOVA – İZMİR
Telefon : 0232 278 89 89
Fax : 0232 278 90 46
E-Mail : info@radyo35.com.tr

Radyo 35

Radyo Kanalı Frekans
İzmir’den 89.0 frekansıyla Radyo 35‘i dinleyebilirsiniz.Karasal yayını yerine internet üzerinden dinlemek isterseniz, yapmanız gereken radyo sitemizi ziyaret etmek ve Radyo 35 sayfamıza gözatmaktır.Slow,Pop müzikleri dinlemeyi seven biriyseniz, mutlaka Radyo 35 dinlemenizi öneririz.

Bir cevap yazın