Vakfıkebir Fm Arabeskin Zirvesi
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo 73

Radyo 73

Radyo 73


Radyo 73, Şırnak ili ve çevresinde Türkçe pop ve yöresel halk müziği çalan bir yerel radyodur.Radyo 93.6 frekansından karasal yayından da dinlenebilmekte ve canlı yayınlara katılabilmektesiniz.

Radyo 73 Hakkında Bilgiler

Radyo 73, Şırnak ili üzerinden türkçe pop, yöresel halk türküleri çalan bir radyo kanalıdır. Yerel bir radyo kanalı olan Radyo 73 tüm Şırnak‘lılar tarafından benimsenmiş ve sayılmış bir radyo kanalıdır.


Şirin bir ilin şirin radyo kanalı, yayın formatında dinleyicilerinin isteklerinede yer vererek yayın akışına hareketlilik katmaktadır. Aynı zamanda Radyo 73 top10 listesi ile sevdiğiniz şarkıları belirlemektedir. “Zirveyi Siz Belirleyin” sloganı ile başarılı bir şekilde top10 listesini hazırlamakta bizlerin hizmetine sunmaktadır. Böylelikle sevdiğimiz şarkıları tüm dinleyenlere ve sevdiklerimize dinlettirme imkanını bizlere sunmaktadır. Radyo kanalı aynı zamanda güncel haberlerede elverdiğince radyo sitesi içerisinde yer vermektedir. Sizlerde bu başarılı radyo kanalını dinlemek ve sevdiğiniz şarkıların top10 listesine girmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken radyo sitemizi ziyaret etmek.

Radyo 73 İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Mahalle Kültür Caddesi
Tel : 0486 216 72 00
Email : destek@radyo73.com
Sms Hattı : 3834 adreslerinden radyoyla iletişime geçebilirsiniz.

Radyo 73 Frekans Bilgileri

Radyo 73 , 93.6 frekansından Şırnak ve çevresinde türkçe pop müzik ve yöresel müzikler çalan karasal yayında dinlebilen bir radyo istasyonudur.Radyoyu sitemiz üzerinden de online dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın