Number One FM Power Türk
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Alaturka

radyo-alaturka

Radyo Alaturka

Radyo Alaturka,91.0 frekansından Türk Sanat Müziği türünde yayınlara imza atmaktadır.Yıllardır radyo sektöründe insanlara hizmet eden Radyo Alaturka, internet üzerinden de büyük oranda dinlenmektedir.Sizlerde TSM seviyorsanız, mutlaka Radyo Alaturka dinlemelisiniz.

Radyo Alaturka

Radyo Kanalı Hakkında
Türk Kültürüne ve öz müziğimize sadık kalarak geniş kitlelere Türk Sanat Müziğimizi sevdirmeyi amaçlamıştır. Alışılagelmişin dışında gençlere de yaptığı kaliteli yayınlarla, Türk Müziği’ni sevdirmiştir.


Amacımız, yaşayan sanatçılara sahip çıkmak ve onlara hakettikleri değeri, gerek yaptığımız programlarla gerekse çaldığımız eserlerle vermektir.
Tüm Türk Sanat Müziği konserlerinin destekçisi olarak yayınlarımıza devam ederken kendi öz müziğimizi yaşatmaya, müzik tarzımız ile her kesimden insana hitab etmeye çalışıyoruz. Türk Müziği’mizin en sevilen sanatçılarının radyomuzu ziyaretleri ve olumlu görüşleri ile her geçen gün dinleyici kitlemizi artırmayı hedefliyoruz.
Radyo Alaturka
Anlamsal Duygular
Gerçek aşkı, saf sevgiyi en derin biçimde ifade eden şarkılarımız radyomuz için vazgeçilmezdir..
Herkesin hayatından en az bir tane, bir Türk Müziği şarkısı geçmiştir.. Dinlediğiniz müzik türü ne olursa olsun, mutlaka Türk Sanat Müziği’nde buluşulan ortak bir şarkı vardır..
Radyonuz Alaturka’da 50,60,70 ve 80′li yıllara damgasını vurmuş, herkesin bildiği ve severek eşlik ettiği şarkılara 24 saat rastlamanız mümkündür.

Hayatın zorluklarından, yaşamın stresinden sıkıntılarından bir an için sıyrılıp ruhunuzu dinlendirmek, yüreğinizi ferahlatmak isterseniz biz buradayız…Ve siz neredeyseniz biz oradayız…

Radyo Alaturka

Radyo Kanalı İletişim
Radyo Alaturka Telefon : 0 216 559 00 10
Radyo Alaturka Mail : info@radyoalaturka.com.tr (Şarkı istekleriniz ve mesajlarınız için günün her saati)
Radyo Alaturka Kısa Mesaj Servisi : Alaturka yaz boşluk bırak tüm hatlardan 3969 ‘ a gönder.

Radyo Alaturka

Radyo Kanalı Frekans
İstanbul ve çevresinde 91.0 frekansından dinlenip, takip edilebilen Radyo Alaturka sizlere kaliteli yayınlar sunmaktadır.İsterseniz TSM türündeki parçalara online olarakta ulaşabilirsiniz.Radyo Alaturka’yı online olarak dinlemek için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan Yorum Sayısı 1

  1. cihan mert

    türk sanat müziğine doyuyoruz sayende radyo alaturka

Bir cevap yazın