Radyo Cihan Radyo FD
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Bilkent

radyo bilkent dinle

Radyo Bilkent

96.6 frekansından yayın yapan Radyo Bilkent Bilkent üniversitesinin öğrencileri tarafından yönetilen bir radyo istasyonudur.Radyoda türkçe – yabancı / pop , rock ve rap türlerinde müzikler çalmaktadır.Genç ve dinamik kadrosuyla kısa zamanda kendine bir dinleyici kitlesi oluşturmuştur.Radyo Bilkent dinlemek için sitemizi kullanabilir ve arkadaşlarınızlada paylaşarak onlarında bu radyo istasyonundan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Radyo Bilkent Hakkında

Genç, dinamik ve enerji dolu altyapısıyla, her saati dolu dolu geçen yayın akışıyla, kaliteyi yakalayabileceğiniz radyo istasyonu 96.6 Radyo Bilkent. 1995 yılında kurulan Radyo Bilkent, Bilkent Radyo, Televizyon ve Yayıncılık A.Ş. çatısı altında 96.6 frekansında 2002’den bu yana “İçinizden gelen sesi dinlemeye devam edin” sloganıyla dinleyicilerine kesintisiz müzik ve eğlence sunmaya devam ediyor.


Siz dinleyicilerimizi en kaliteli ve en güncel müziklerle buluşturmayı kendine ilke edinmiş 96.6 Radyo Bilkent frenkansı, müzik dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek, dünyanın en yeni ve en hit müziğini CHR(contemporary hit radio) formatında sizlerle buluşturuyor.

Dinlemeyi tercih ettiğiniz Radyo frekansı tam size göre çünkü bir çok kesime hitap edecek her türde müzik bulunuyor; Rock, R&B, Hip Hop, Pop, Caz ve Klasik Müzik. Çünkü her bir tarzda eskiyi ve yeniyi buluşturmayı kendine ilke edinmiş radyomuz sürekli güncellenen müzik listeleriyle dinleyicisine bekleneni sunuyor. Çünkü güne bu radyoyla uyanırsanız enerjik.Çünkü bizi seçtiğiniz için siz bunu hakediyorsunuz.

Bilkent İletişim

Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüs
Rektörlük Binasi, 6. Kat
06800 Bilkent, ANKARA

Telefon: 0312 290 24 34
Faks: 0312 290 23 03

Radyo Bilkent Frekans Bilgileri

Radyo Bilkent 96.6 frekansından Ankara ve çevresinde karasal yayın üzerindende dinlenebilmektedir.Radyo bilkent online dinlemek için sitemizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın