Radyo Turkuvaz Kral FM
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Ekin

radyo-ekin

Radyo Ekin

Radyo Ekin,halk türkülerine, yöresel müziklere gönül vermiş insanların radyosudur.Dinleyen kısım genellikle +30 yaş üzeri olmaktadır.Dinleyici kitlesi oldukça tatmin edici bir düzeyde olan Radyo Ekin, uydu bilgileri ile dinlenebildiği gibi, internet üzerinden online olarak da dinlenip, takip edilebilen bir radyo kanalıdır.

Radyo Ekin

Radyo Kanalı Hakkında
“Özümüz Sözümüz Türkülerimiz.”
1995 tarihinde yayın hayatına merhaba diyen radyomuz yeni yayın dönemin de yepyeni programları ile yine tüm dinleyicilerin vazgeçemediği bir adres oldu. Dinleyici kitlesini her geçen gün artırarak tüm Türkiye’ ye ve ardından tüm dünya ya ulaşmayı hedeflemiştir. Radyo Ekin bir yandan da sizin ürün ve hizmetlerinizi herkese duyurmayı ve sizin bir marka olmanız konusunda elinden gelen tüm desteği veriyor.


Kültürümüzün, atalarımızın bize en büyük mirası olan türkülerimizi bütün dünyaya duyurmak, sevdirmek ve onları da Türk kültürü ile tanıştırmakta amaçlarımız başında geliyor.Ayrıca bizim dinlediğimiz gibi bizden sonraki nesillere, çocuklarımıza, torunlarımıza da türkülerimizi sevdirmek, dinletmek istiyoruz. Yayınların da Doğu Anadolu, Karadeniz, İç Anadolu, Ege, Trakya, bölgeleri gibi hiçbir ayrım ve ayrıcalık yapmadan her yörenin şarkılarına ve türkülerine yer veren Radyo Ekin’i diğer radyolarından ayıran en büyük özelliği hiç bir siyasi görüşü temsil etmemesi ve diğer müzik tarzlarına da yer vererek herkese hitap etmesi sevdirmektir.
Radyo Ekin
Türkü demek RADYO EKİN demektir…
Halk müziği tüm örneklerini sergileyen 94.3 Frekansından Marmara Bölgesine uydu ve internet aracılığıyla dünyaya yayın yapan Radyo Ekin; sevgisini, hasretini, sevincini ve üzüntüsünü türkülerle anlatan Anadolu insanın sesi olmuş, türkü severlerin vazgeçilmez bir tutkusu haline gelmiş bir radyo istasyonudur.

Yayın Alanı
İstanbul ve Marmara bölgesine FM 94.30 Mhz frekansından karasal yayınımızla ulaşmaktayız.
Web adresimiz aracılığı ile online olarak da radyomuz dinlenebilmektedir. Kısa bir süre sonra uydu yayımız da aktif hale getirilecektir.

Radyo Ekin

Radyo Kanalı İletişim
Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi No:5/8 Kat:5 Yenibosna-Bahçelievler/İSTANBUL
Telefon:0212 639 72 23
Fax:0212 654 66 33
E-Posta:info@ekinradyo.com
Genel Müdür & Yayın Yönetmeni
Akif ÖZCAN
Müzik Direktörü
Muzaffer BADILLI
Reklam Müdürü
Sezer ÖZDEMİR

Radyo Ekin

Radyo Kanalı Frekans
TÜRKSAT 3 A
FREKANS:12525
SEMBOL ORANI: 30000
POLARİZASYON:5\6
Bu uydu bilgilerini kullanarak Radyo Ekin kanalını uydu alıcınızdan dinleyebilirsiniz..Eğer uydudan dinlemek, takip etmek istemiyorsanız.Online olarak Radyo Ekin dinleyebilirsiniz.Bunu gerçekleştirmek için Radyo Ekin için ayırdığımız bu sayfayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın