Trt Nağme Tiryaki FM
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Eksen

radyo-eksen

Radyo Eksen

Radyo Eksen, Şehrin Ekseni sloganıyla 96.2 FM frekansı ile dinleyicilerine ulaşıyor. Radyo Eksen paylaştığı Yabancı müzikler ile oldukça iyi bir müzik ziyafeti sunmaktadır. Rock,Jazz vb türlerde seçmiş olduğu şarkılar ile sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır. Radyo Eksen dinleyebilmek için bu sayfayı bir yere not edin.

Radyo Eksen

FM Radyo Hakkında
Modern hayatın sesi, modern müziğin ekseni.
1 Kasım 2000′de kurulan Radyo Eksen, Türkiye’nin tek modern müzik radyo istasyonu. İyi müzik çalmayı bir numaralı hedef edinen Radyo Eksen dinleyicilerine, modern rock’tan country’e, indie’den heavy metal’e uzanan geniş bir müzik yelpazesi sunuyor. Yayın anlayışının temelinde modern hayatın modern müziğe yansıması yer alıyor.


“Az konuşma çok müzik” felsefesini ilke edinen Radyo Eksen’in dikkatli, seçici ve sadık bir dinleyici kitlesi var. Bir aşk markası olan “Radyo Eksen”, dinleyicileri için yaşam ve müzik tarzlarını yansıtmalarını ve farklılaşmalarını sağlayan bir kavram da aynı zamanda.

Dinleyicileriyle iletişimini radyo dışında sponsorluk ve prodüksiyonlarıyla da perçinleyen radyonun son yıllardaki prodüksiyonlarından bazıları: Devotchka, Gutter Twins, Helldorado.Eksen, 2008-2009 döneminde Judas Priest, Moby, Paul Weller, Mark Knopfler ve Metallica gibi dünyaca ünlü isim ve grupların Türkiye konserlerine sponsor oldu.

Konserlere ek olarak, sinema ve müzik festivalleri gibi kültürel organizasyonlarda da yer alan radyo, İstanbul Caz Festivali, H2000 ve IF Film Festivali sponsoru.
Radyo Eksen İstanbul’da 96.2 FM frekansından yayın yapıyor, uydu ve internetten dinlenebiliyor.

Radyo Eksen

FM Radyo İletişim
Adres: Eski Büyükdere Cad. USO Center 34398 Maslak İstanbul
Telefonlar: (212) 335 0000 (Santral)
(212) 335 4035 (Halkla İlişkiler)
(212) 335 4456 (Reklam)
(212) 335 4722 (Reklam)
(212) 335 0088 (Fax)
E-Mail: radyoeksen@ntv.com.tr

Radyo Eksen

FM Radyo Frekans
FM 96.2’den İstanbul ve çevresinde dinlenebilmektedir.Karasal yayın kalitesi iyi bir düzeyde olan Radyo Eksen, ayrıca isteyenler için internet üzerinden online olarak dinleme imkanıda sunmaktadır.Radyo Eksen dinlemek için tek yapmanız gereken bu sayfayı ziyaret etmek.

Bir cevap yazın