Pal FM Türk Rap FM
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo En

radyo-en

Radyo En

Radyo En, 104.6 İstanbul’dan yayında olan bir radyo kanalıdır.Genellikle Din ve Tasavvuf üzerine yayınlar yapmaktadır.İlahilerin, ve Tematik programların yayınlandığı Radyo En, buradan online olarak dinlenebilmektedir.

Radyo En

FM Radyo Kanalı Hakkında
Okuma eyleminin tatil edildiği, tefekkür ibadetinin unutulduğu,bilinç kırılmasının hızlandığı,değer erozyonunun yaygınlaştığı bir süreçte İslami bilgi ve bilincin oluşmasına katkı sağlamak bu alanda bir boşluğu doldurmak bize emanet edilen zamana güzel şeyler yüklemek adına kuruldu en radyo.

Dinleyebilmek için flash player eklentisi kurmalısınız.

Yayının Gitmesi Halinde Sayfayı Yenileyiniz!


Oluşum Amacı
Radyo en sorumlulukları hatırlatıcı Salih amellere çağırıcı hakkı ve sabrı tavsiye eden İnsanların derdiyle dertlenen doğruları dillendiren çağın ürkütücü sukutunu dağıtacak yürekli bir seslenişin adıdır Radyo En.
Bireyselleşmenin insanımızı acımasızca öğüttüğü tükettiği bir dönemde kucaklayıcı bir ruhla kıble hassasiyetini diri tutan yalnızlık psikozuna geçit vermeden ümmet bilincinin gelişmesi için mücadele eden bir anlayışa sahiptir.

Yarınlara olan inancını canlı tutarak sorumluluklarını yüklenerek her gün bir önceki güne göre daha enerjik dolu dolu yayın akışı ile merhaba diyor dinleyenlerine.
Radyo en kendini tekrar eden değil yenileyen gündemi dünün ve bu günün sözleri ile değil yarının sözleri ve anlayışı ile sürdürmeyi kendine görev addeder.

Radyo En

FM Radyo Kanalı İletişim
ADRES: Babalık Mahallesi Demirci İşmerkezi B/Blok Kat:8 No: 803 Selçuklu/KONYA TEL:0332 234 30 02
EMAİL: en@radyoen.com.tr

Radyo En

FM Radyo Kanalı Frekans
İstanbul 104.6 frekansından Radyo En FM kanalını canlı olarak dinleyebilirsiniz.Eğer karasal yayını dinleme imkanınız yoksa, internet üzerinden online olarak Radyo En dinleyebilirsiniz.Radyo En din ve tasavvuf konularında yaptığı yayınlarıyla sizlere, çeşitli dinletiler sunmaktadır.

Bir cevap yazın