Radyo Üniversite Çorlu Fm
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Enerji

Radyo Enerji

Radyo Enerji


Radyo enerji , 105.7 frekansından Kütahya çevresinden karasal yayından dinleyebilir aynı zamanda radyo enerji’i online dinlemek için sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.Radyo pop müzik, slow , arabesk ve türk sanat müziği türlerinde yayınlar yaparak dinleyicilerine keyifli dakikalar geçirtmekte.Sizde bu radyo istasyonunu beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşabilir ve yorumlarınızı yapabilirsiniz.Radyom olarak iyi dinlemeler dileriz

Radyo Enerji Hakkında

1998 yılından beri 105.7 frekansından yayın yapmakta olan radyo istasyonumuz,şu anda bulunmuş olduğu reklam kapasitesi ve de dinleyici potansiyeliyle Kütahya nın % 70’i gibi bir potansiyele sahiptir ve de en çok dinlenen radyo istasyonudur. Müzik türü olarak yayınlarımıza % 40 Türkçe sözlü pop müzik-% 40 arabesk-fantezi-%20 Türk sanat müziği ağırlıklı yayın yapılmaktadır. Yayınlarımızda sadece müzik değil yine Kütahya da haber alanında ilk olarak son dakika Türkiye ve de dünya gündemindeki gelişmeleri dinleyenlerine anında aktararak bir ilk yapmaktadır. Kütahya merkez, çevre köy ve de ilçelerde 35 km ‘ye kadar yayın alanı ile 500 kw’ lık Dolby Electro marka vericisi,yayınlarında bilgisayar sistemi kullanarak teknik anlam da da rahat bir çalışma ortamı içerisinde yayınlarını sürdürmektedir.

Gün içinde 20 saat canlı yayın, 4 saat paket program yapılmaktadır. Yayın hayatı boyunca RTÜK’ ten ceza almamış sayılı radyo istasyonlarındandır.

Reklamlarında Kütahya ve çevre illerin güzide firmaları ile çalışarak reklamda da kalite bizim için her zaman önemlidir.24 saat yayında kalarak ve güçlü verici sistemimizle Kütahya halkımıza en güzelini sunuyoruz.

Radyo Enerji’yi bugünlere getiren; değerli Kütahyalı esnafımıza ve dinleyicilerimize sonsuz teşekkürler. Küçük bir stüdyoda, dar imkanlarla yapmış olduğumuz radyo yayınımızda bugün teknolojinin en son imkanlarıyla en güzelini sunmaya devam ediyoruz.
Nice mutlu günlerde hep beraber.

İletişim Bilgileri

Adres : Cumhuriyet Cad. Avcılar İş Merkezi Kat 3 No:49 – 43020 / Kütahya
Tel – Faks : 0 274 223 07 87 ( Reklam Departmanı )
Tel : 0 274 224 07 11 – ( Stüdyo )
Gsm : 0 532 568 80 08 – 0 555 342 343 3
E-Mail : fatih@radyoenerji.net

Frekans Bilgileri

107.5 frekansından yayın yapmakta olan radyoyu sitemiz üzerindende dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın