Slow Türk Pal Station 106
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Fenomen

radyo-fenomen

Radyo Fenomen

Radyo Fenomen,100.4 frekansından dinlenebilen bir radyo kanalıdır.Türkçe,Yabancı karışık müzikler yayınlayan Radyo Fenomen, Türkiye’de oldukça fazla kişi tarafından dinlenip, takip edilmektedir..Sizlerde Radyo Fenomen dinlemek istiyorsanız, bu sayfamız aracılığıyla online olarak dinleyip, takip edebilirsiniz.Sevdiklerinize dinletmeniz dileğiyle..

Radyo Fenomen

Radyo Kanalı Hakkında
Radyo Fenomen,12 Eylül 2006′de Cem Hakko ve Olivier Mauxion tarafından İstanbul’da kurulan radyo istasyonu. Radyo, ülke sınırları içerisinde şu anda İstanbul’un yanı sıra Ankara, Bursa ve İzmir’den dinlenilebilmektedir. Ayrıca internet ve uydu aracılığıyla tüm dünyadan takip edilebilmektedir.


Olivier Mauxion, Fransa’da geçirdiği on senelik radyo sunuculuğu ve yapımcılığının ardından 1995 senesinde Paris’deki OUI FM’in program yönetmeni oldu. 1998 senesinde yaptığı Amerika seyahatinin ardından uluslararası çapta yayın yapan radyolarda danışmanlık görevi üstlendi ve dünya çapında değişik formatlar geliştirdi. Aynı sene içerisinde İstanbul’a yaptığı bir seyahat esnasında Türkiye’de çok önemli bir medya grubunun sahibi olan Cem Hakko ile tanıştı ve onun radyo grubu olan Power Group bünyesinde baş danışman sıfatıyla çalışmaya başladı.

Radyo Fenomen
Yıllar Önce
2006 senesinin sonlarında Olivier Mauxion, Türkiye’de özel geceler ve diskolarda yerli ve yabancı hit parçaların bir arada çalındığını, insanların bunu çok sevdiğini fark etti ve bu tarzda yayın yapan yeni bir radyo kurdu: Radyo Fenomen.

Radyo Fenomen

Radyo Kanalı İletişim
Adres: Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Telefon: 0216 474 60 60
Teknik sorunlar için: teknik@radyofenomen.com

Radyo Fenomen

Radyo Kanalı Frekans
ISTANBUL 100.4 Mhz
IZMIR 98 Mhz
BURSA 100.4 Mhz
ANKARA 98.8 Mhz

Radyo Fenomen
Uydu Bilgileri
TÜRKSAT 3A 42º
11.096 MHz
V-DİKEY
30.000 Msym/S
5/6
Radyo Fenomen‘i bu belirttiğimiz bilgileri kullanarak dinleyebilirsiniz.Uydu yada radyo alıcınız ile dinleyebileceğiniz gibi, internet üzerinden online olarakta Radyo Fenomen dinleyebilirsiniz.Fenomen Radyo için doğru yerdesiniz.

Yapılan Yorum Sayısı 1

  1. furkan

    çalışmıyo etmiyo anca gidiyo geliyooo

Bir cevap yazın