Radyo Maymun Radyo Cosmos
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Hiraş

Radyo Hiraş

Radyo Hiraş


Radyo Hiraş 90.8 Frekansından tüm Manisalılara ulaşabilmektedir.Radyo Hiraş genellikle pop , slow ve yöresel müzikler çalarak dinleyecilerine keyifli dakikalar geçirtmektedir.Sizlerde Radyo Hiraş’ı sitemiz vasıtasıyla dinleyebilirsiniz…

Radyo Hiraş Hakkında

Radyo Hiraş 1995’te kuruldu. Dönemin, bugünle karşılaştırıldığında oldukça ilkel sayılabilecek olanakları göz önünde tutulduğunda Türkiye sınırları içindeki yerel, bölgesel bazda yayın yapan tüm radyolar içinde teknik donanım bakımından en güçlüsü olarak yayına başladı.

90’lı yıllar bitmeden çoktan, bilgisayarla yönetilen bir istasyon durumuna gelmişti. Radyo Hiraş’ın ergenlik dönemi diyebileceğimiz bu dönem, kimlik değerleri bakımından da yeni bir çizgiye oturduğu, interaktif nitelik kazandığı, içinde bulunduğu piyasa için öncülüğünün, belirleyiciliğin kabul edildiği dönemdir.

Kurum içinde yaptığı jingle ve diğer prodüksiyonların sayısı toplamda 4000 civarında dolaşırken 90’lı yıllar biterayak, icat edip, uyguladığı reklam paketleri, bu paketleri satın alanların, bugün, Manisa’nın en çok kazanan şirketleri olarak anılmasını sağlamıştır.

Radyo Hiraş’ı en iyi anlatan sözcük ”üretim”dir. Yayın sponsorluğu kavramına da yeni yaklaşımlar getirmiş olan Radyo Hiraş, yaratıcı ekibiyle her dönem için baştan aşağı tüm ayrıntılarıyla tasarlanmış, yeni bir kompozisyonla antene çıkar.

Radyo Hiraş, yayın konsepti ve yayıncılığa yaklaşımıyla, Manisa’daki diğer radyolardan ayrıldığı gibi, Türkiye’deki radyo yayıncılığı açısından da bir ”öneri paketi” kimliği taşımaktadır.

Radyo Hiraş İletişim Bilgileri

» Adres Bilgileri : Utku Mah. Dr. Sadik Ahmet Cad. No:112/2 / MANİSA – Türkiye
» Telefon : +90 (236) 2 340 340
» Faks : +90 (236) 239 22 22
» E-Posta : info@radyohiras.com

Bir cevap yazın