Arabesk Türkiye Taksim Fm
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo İmparator

Radyo İmparator

Radyo İmparator

Radyo imparator 105.8 radyo frekansından arabesk – fantazi ve slow türünde müzikler çalmaktadır.Dinleyicilerine bu türde kaliteli müzikler çalarak onların beğenisini kazanmıştır.Sizlerde Radyo İmporator’u online bir şekilde dinlemek ve arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz sitemiz araçılığıyla dinleyebilirsiniz

Radyo İmparator Hakkında

2007 yılında yayın hayatına başlayan Radyo Hitmix (Radyo İmparator) güçlü teknik donanımı ulusal radyo tecrübeleri olan tanınmış programcıları ile show, eğlence, müzik, kültür sanat ayrıca daha bir çok alanda geniş yelpazede yer alan programcılarıyla kısa sürede İstanbul’un en çok dinlenilen radyoları arasındaki yerini almıştır. Radyomuz 2010 yılında yayın formatını ve tarzını değiştirmiştir. Tarzından dolayı isim değiştirme gereği duymuştur.

Yeni ismi Radyo İmparator olmuştur. İsminden de anlaşıldığı gibi en iyi fantezi arabesk müzikler 7/24 saat boyunca Radyo İmparator’da dinleyicisiyle buluşuyor. Radyo İmparator İstanbul 105.8 frekansından 30 Kw’lık bir güçle, başta İstanbul olmak üzere Marmara’nın bir çok iline erişebilmektedir. Fantezi ve arabesk müziği dijital ses kalitesiyle dinleyicisine ulaştırmaktadır. Radyo İmparator fantezi ve arabesk müziğin öncelikle en yenilerini dinleyicileriyle paylaşıyor… %80 fantezi ve arabesk, %20 popüler ve karışık müzik arşiviyle yayınlarına devam etmektedir.

Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim halinde olan Radyo İmparator, zamanla yayın yaptığı her yerde toplumun sesi olmuştur. Katıldığı ve katılacağı etkinlikler, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile Türkiye’nin lider radyosu olmuştur. Yayın türünde Türkiye’nin en iyi Arabesk Radyosu olma özelliği ile müzik sektörünün de her zaman ilgi ve saygısını toplamayı başarmış olan Radyo İmpartor, sektöre yeni giriş yapan sanatçıları desteklemesi ve farklı tarzlardaki müziklere yayınında yer vermesi ile ilk günden beri içerik çeşitliliği sağlamayı da başarmıştır.

Radyo İmparator İletişim

Adres: Küçükçamlıca Mah. Üçpınar Cad. Yanık Sok. Nu:2 HK Plaza Üsküdar – İstanbul
Tel : +90 (216) 402 17 17 — Tel : +90 (216) 402 16 16
Fax : +90 (216) 545 99 00 — E-posta: info@radyoimparator.com.tr
Sorumlu Müdür: ibrahim@radyoimparator.com.tr
İzleyici Temsilcisi: izleyicitemsilcisi@radyoimparator.com.tr

Radyo İmparator Frekans Bilgileri

BALIKESİR 103.5
BURSA 98.1
İSTANBUL 105.8
TEKİRDAĞ 98.5
KOCAELİ 98.1
İZMİR 107.3
Dilerseniz bu frekanslar ile Radyo İmparator’u dinleyebilirsiniz.Radyo İmparatorda arabesk müziğin en kalitelilerini dinleyebileceğinizi unutmayın.Radyom olarak iyi dinlemeler dileriz

Bir cevap yazın