Gerçek Fm Cansuyu Fm
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo İz

Radyo İz Dinle

Radyo İz

Radyo İz , internet üzerinden yayın yapmakta olan bir web radyosudur.Radyo genellikle Halk Türkülerini ve yöresel müzikler çalmaktadır.Radyo İz’i online olarak sitemizden dinleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşarak onlarında bu webradyosunu dinlemesini sağlayabilirsiniz.Radyom olarak iyi dinlemeler dileriz…

Radyo İz Hakkında

Radyo İz 14 Şubat 2005 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Tüm dünyaya hitap eden radyomuz 2 cd çalıcı, 1 dec, 2 md player ve 2 tam donanımlı bilgisayarla, sahip olduğu 75 bini aşkın türkü/şarkı arşivi ve seçici müzik anlayışı içerisinde yayın yapmaktadır.


Yayınlarımız sırasında, ağırlıklı olarak Türk Halk ve Türk Sanat müziklerimizin seçme eserlerine yer vermekle birlikte, belirli bir kalite ve müzik estetiğine sahip olduğuna inandığımız Türk hafif müziği türündeki şarkılara da yayınlarımızda zaman zaman yer vermekteyiz.

Yayınlarımız Türkiye ve Türk müziğine ilgi duyan yabancı ülke vatandaşları tarafından da ilgiyle dinlenmektedir.
Radyo yayınımız ve site içeriği hakkındaki görüşlerinizi bize her zaman yazabilirsiniz.
radyoiz@yahoo.com

Radyo İz İletişim

Radyo İz yetkililerine radyoiz@yahoo.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Radyo İz Radyo Frekans Bilgileri

Radyo İz, internet üzerinden yayın yapmakta olan bir webradyosudur.Sitemiz üzerinden canlı dinleyebilirsiniz ve arkadaşlarınızlada payşarak bu radyonun daha çok dinlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın