Radyo Tatlıses Radyo Maymun
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo KTÜ

Radyo KTÜ

Radyo KTÜ

Radyo KTÜ,genç kadrosu ile tsm,slow,türkçe pop ve benzeri türde yayınlar yapmaktadır.Karışık müzik türüyle yaptığı yayınlar oldukça beğenilmiştir.Öğrencilerden kurulan dinamik ekip yerini tecrübeli kişilere bırakmış durumda.Radyo KTÜ size iyi bir müzik ziyafeti sunabilecek kapasitede bir radyodur.

Radyo KTÜ Hakkında Bilgiler

1998 yılında KTÜ rektörlüğüne bağlı çalışan bir öğrenci topluluğu olarak yayına başlayan radyomuz şu anda KTÜ İletişim Fakültesine bağlı olarak 106.2 frekansından yayın hayatına devam etmektedir. Yayına ilk başladığı yıllarda oldukça kısıtlı imkanlarla zoru başaran kadro, radyomuzun bugünlere gelmesinde büyük emeğe sahip olup şimdiki daha elverişli olan imkanların alt yapısını hazırlamış ve kişiden kişiye el değiştiren bayrak yarışında bugün çalışan ekibe izlemesi gereken yolu göstermiştir.Bugün ve bundan sonra gelecek olan ekip sürekli değişen ve gelişen imkanlarla hep daha kaliteliyi sizlerle paylaşmaya devam edecektir.

Yayıncı kadrosu tamamen öğrencilerden oluşan radyomuzda olabildiğince farklı müzik tarzı ve farklı formattaki programlarla daha geniş dinleyici kitlesini yakalanmaya çalışmaktayız. Programlar hazırlanırken hayatın her kesiminden başlıklara yer vermeye çalışılır ve gündemde olan konularla ilgili uzman kişilerle gerçekleştirilen söyleşi ve tartışma programlarıyla da daha zengin bir yayın kuşağı hazırlanmaktadır. Her sene yapılan seçmelerle aramıza katılan arkadaşlarımız hem aramızdan ayrılan arkadaşlarımızın yerini doldurmakta hem de taze kan olarak radyonun geleceğini devam ettirecek kalifiye kadroyu oluşturmaktadır.

Yakın zaman içersinde çalışmaları devam eden projeler tamamlandığında hem daha geniş bir dinleyici ağına ulaşmayı hem de daha profesyonel ekipmanlarla daha büyük işler başarmayı hedefliyoruz. Amacımız sadece bir öğrenci radyosu olmak değil yerel basında da söz sahibi olabilecek potansiyeli yakalamaktır.
Kısaca sloganımız olan “Kentin en genç, en dinamik, en akademik radyosu!” tümcesini esas alıp yolumuza devam etmekteyiz.

Radyo KTÜ İletişim Bilgileri

Telefonla Ulaşmak İçin: 0462 377 34 00
SMS Göndermek İçin: 0541 377 34 00
Radyomuz yönetimi ve teknik koordinatörlere ulaşmak için bu formu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın