Romantik Radyo Trt Nağme
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Mastika

radyo-mastika

Radyo Mastika

Radyo Mastika, 102.6 frekansından yayın yapmakta olan bir radyo kanalıdır.Dinleyicilerine Ankara müzikleri sunan Radyo Mastika, bu sayfa aracılığıyla online olarak dinlenebilmektedir.Yakın zamanda yayına başlamış olmasına ragmen oldukça fazla dinlenen radyo kanalı, kalıcı olacağa benziyor.Oyun havalarını seven biriyseniz, bu radyoyu öneririz.

Radyo Mastika

FM Radyo Hakkında
İstanbul’da 102,6 frekansından yayına başlayan Radyo Mastika Oyun Havası formatıyla şimdiden adından söz ettirmeyi başardı. Radyonun işletmesini; Müjde FM, Anadolu TV ve Radyo Duble’den tanıdığımız Volkan KANTAŞ üstlendi.


Türkiye’nin her yöresine hitap eden oyun havalarını dinleyebileceğiniz Radyo, Frekansı sabit, kendisi oynak radyo sloganı ile 102.6 frekansından İstanbul dinleyicilerine seslenmeye başladı.Yayın Yönetmenliğine Kerim Kale getirildi ve daha önceden seslerine aşina olduğumuz radyocu arkadaşlarımız da Radyo Mastika kadrosunda.

İstanbul dinleyicilerine kaliteli oyun havaları dinletmeyi amaç edinmiş radyo kanalı ilerleyen günlerde çok ses getirecek gibi görünüyor.

Radyo Mastika

FM Radyo İletişim
Kurumsal bir iletişim bilgisi henüz bulunmadıgından eklenmemiştir.

Radyo Mastika

FM Radyo Frekansları
102.6 FM frekansını ayarlayarak Radyo Mastika dinleyebilir, takip edebilirsiniz.Birbirinden güzel oyun havalarını bu radyoda bulabilirsiniz.Karasal yayın yerine online olarak dinlemek isterseniz, Radyo Mastika sayfamız sizlerin ziyaretini bekliyor olacak.

Yapılan Yorum Sayısı 1

  1. RASİM

    MESAJ GÖNDERDİM 4,60 TL YAZDI HİÇ BİR ŞEY OLMADI SANKİ DÜRÜSTÇE DEĞİL GİBİ.

Bir cevap yazın