Türk Rap FM Radyo Turkuvaz
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Megasite

radyo-megasite

Radyo Megasite

Radyo Megasite, 101.1 ile dinleyicilerine ulaşmaktadır.Yayın türü itibariyle Arabesk-Fantazi türünde faaliyet sürdüren Radyo Megasite, tatmin edici düzeyde dinlenmektedir.Sizlerde bu tür radyoları dinlemeyi seviyorsanız, Radyo 34 kanalınıda dinlemenizi öneririz.

Radyo Megasite

FM Radyo Hakkında
Radyo Megasite İstanbul’da ki medya ajansları tarafından en çok merak edilen radyodur. Çünkü yapılan araştırmalarda en çok dinlenen yerel radyolar arasında boy gösteriyor.


Yayın hayatına 7 Kasım 1993 yılında Ankara’nın ilk özel Arabesk Radyo İstasyonu olarak başlayan Radyo Megasite, Ankara ve çevresine 10 KW’lık ve 5 KW’lık da yedek vericisi ve yüksek ses kalitesiyle yayın yapmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu güne hedef kitlesinin beğenilerine ve isteklerine her zaman büyük önem veren Megasite’nin temel misyonu 17 yıldır hiç değişmemiştir.”Radyoculuk sektörünün kalkınmasına ve güçlenmesine ışık tutarak insan ruhundaki müziği doğru, akıcı, sanatsal ve seviyeli bir şekilde dinleyicilerine sunarak yayın yapmak”.

Radyo Megasite’yi 16 yıldır yalnız bırakmayan ve özellikle arabesk müzik tutkunu olan kemikleşmiş dinleyici kitlesi 101.1 frekansında buluşmaktadır.
Birlikte nice başarılı yayınlara.

Radyo Megasite

FM Radyo İletişim
Megasite Radyo Televizyon Reklamcılık ve Organizasyon A.Ş.
Tel : +90.312 425 12 16
Canlı Yayın: +90.312 ( 425 06 16 – 425 68 48 )
Faks: +90.312 419 79 19
E-mail : info@megasite.com.tr

Radyo Megasite

FM Radyo Frekans
İstanbul – 101.1
Bu bilgi ile Radyo Megasite’yi karasal yayın aracılığıyla dinleyebilir, takip edebilirsiniz.Eğer FM bandı üzerinden dinleme olanağınız yoksa, internet üzerinden online olarak Radyo Megasite dinleyebilirsiniz.Hoş ve güzel Arabesk parçaları Radyo Megasite FM ile keşfedebilirsiniz.

Bir cevap yazın