Radyo Ülkü Habertürk Radyo
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Mehtap

Radyo Mehtap

Radyo MehtapRadyo Mehtap
,93.5 frekansından dinleyicilerine ulaşmaktadır.Radyo Mehtap genelde din ve tasavvuf konularında yaayınlar yapmaktadır.Rayo Mehtap’ı sitemiz üzerinden de online bir şekilde dinleyebilir , arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz

Radyo Mehtap Hakkında

Radyo Hakkında Bilgiler
Hz. Mevlana’nın dediği gibi “dün dünde kaldı cancığazım; bugün yeni şeyler söylemek lazım”. Radyo Mehtap hiç eskimeyen bir yeniyi söz sultanının beyanlarıyla dinleyicisine sunuyor.

Fethullah Gülen Hocaefendi’nin elli yıldan beri farklı mekânlarda seslendirdiği hakikatler, semavi tayfların renkleriyle bezeli olarak, toz tutmuş sinelerimize, örümcek bağlamış aklımıza, parlaklığını yitirmiş kalplerimize hayat üflüyor; yıkılmış, yerle bir olmuş ruhumuzun heykeli yeniden ikame edelim diye bize kalbin zümrüt tepelerinde yürüme usullerini öğretiyor, hoşgörü ve diyalog zemininde sinelerimizi herkese açmanın yollarını gösteriyor.

Radyo Mehtap “gönül dünyamızın sesi” olmaya, gönlümüzü, aklımızı idrakimizi izanımızı ve diğer latifelerimizi besleyen bir “dua insanının” soluklarıyla devam ediyor.
Radyo Mehtap

Radyo Mehtap İletişim Bilgileri

Adres:Ferah Mah. Reşatbey Sok. No:12 34692 / Büyükçamlıca/ İstanbul Turkey
Telefon: +90 216 524 94 94
Faks: +90 216 521 84 34
Mobil: +49 5241 80-0 00

Radyo Mehtap Frekans Bilgileri

İstanbul 93.5 frekansından yayın yapmaktadır.Çeşitli yerlerdende dinlenebilen Radyo Mehtap, internet üzerinden takip edilebilir.Din ve Tassavvuf ile ilgili yayınlarıyla sizlere öğretici yayınlar sunmaktadır.Radyo Mehtap dinlemek için bu sayfamızı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın